• Sauber Lab GR28 CC System A – Alkaliczny preparat do gruntownego mycia podłóg – 10 l - Higiena.NET

Sauber Lab GR28 CC System A – Alkaliczny preparat do gruntownego mycia podłóg – 10 l

Kod towaru: GR28

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 400,65

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: SAUBER LAB

Marka: Sauber Lab

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Sauber Lab GR28 CC System A – Alkaliczny preparat do gruntownego mycia podłóg – 10 l

Opis

Sauber Lab GR28 CC System A – Alkaliczny preparat do gruntownego mycia podłóg – 10 l

Wysoce skoncentrowany płyn na bazie alkaliów do gruntownego czyszczenia podłóg odpornych na działanie wody i zasad. GR28 CC System A to doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie podłogi są wyjątkowo narażone na osadzanie się uciązliwych zabrudzeń, a materiał z którego zostały wykonane utrudnia czyszczenie. Preparat jest polecany przede wszystkim do różnego rodzaju podłóg mikroporowatych i stanowi nieocenioną podczas czyszczenia m.in.:

  • Podłogi betonowe
  • Ceramiczne płytki anytpoślizgowe
  • Granit płomieniowany
  • Gres i płytki kamionkowe

Preparat niezwykle efektywnie rozpuszcza brud nawet z trudno dostępnych miejsc, takich jak głębokie szczeliny w podłodze. Doskonale radzi sobie z plamami pochodzenia tłuszczowego i olejowego, pozostałościami wosku czy śldami butów. Dzięki zastosowaniu GR28 CC System A przy minimalnym wysiłku przywrócisz swoim powierzchniom pierwotny kolor i połysk bez smug, a efekt utrzyma się znacznie dłużej niż zwykle. Środek wyraźnie wpłynie na usprawnienie Twojej pracy, a jako, że działa skutecznie nawet w niewielkim stężeniu, zagwarantuje mniejsze koszty i zredukuje ilość pozostałych odpadów.

Dodatkowo, środek jest bezwonny, co sprawia, że nie wpłynie w żaden sposób na wygodę dalszej eksploatcji podłóg i uprzyjemni pracę. Oferowany produkt wraz z preparatem Sauber Lab w systemie C tworzą niezastąpiony duet, który kompleksowo zatroszczy się o wysoki poziom czystości płytek kamionkowych i gresu w Twoich pomieszczeniach. Może być także stosowany w połączeniu z urządzeniami do mycia maszynowego.


Zastosowanie

Sauber Lab GR28 CC System A nadaje się zarówno do gruntownego, jak i codziennego mycia powierzchni. Poziom stężenia roztworu śodka z wodą należy dostosować do wykonywanych zadań.

  • Mycie gruntowne - 100 ml środka należy rozpuścić w 10 litrach czystej wody.
  • Mycie codzienne - 50 ml środka należy rozpuścić w 10 litrach czystej wody.

Uzyskany roztwór rozprowadź na czyszczonej powierzchni np. za pomocą mopa z mikrofibry i pozostaw na około 10 minut. Następnie zbierz brudny płyn i spłucz wszystko czystą wodą w celu neutralizacji powierzchni.


Parametry

Pojemność:10 l

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.