• Sauber Lab IN23 - Silny odtłuszczacz - 1 l - Higiena.NET

Sauber Lab IN23 - Silny odtłuszczacz - 1 l

Kod towaru: IN23

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 40,75

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: SAUBER LAB

Marka: Sauber Lab

W magazynie: 12 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Sauber Lab IN23 - Silny odtłuszczacz - 1 l

Opis

Sauber Lab IN23 - Silny odtłuszczacz - 1 l

Bardzo silny środek do usuwania trudnych plam pochodzenia tłuszczowego i olejowego, a także sadzy, wosku czy krwi, czyli zabrudzeń z którymi często mamy największy problem. IN23 jest niezastąpiony podczas bieżącej konserwacji powierzchni i utrzymywania stałego poziomu higieny na wysokim poziomie, ale to także świetny sposób na usuwanie najbardiej uciążliwych zabrudzeń. Jest skierowany do użytku w sektorze spożywczym oraz przemysłowym i doskonale czyści m.in.:

  • Okapy i kratki wentylacyjne
  • Grille i piekarniki
  • Patelnie i garnki
  • Płyty kuchenne i blachy do pieczenia
  • Części maszyn, które maja kontakt z żywnością

Skoncentrowana receptura preparatu szybko rozpuszcza nawet najtrwalszy brud i nie wymaga szorowania, co pozwala ograniczyć Twój wysiłek do minimum. Środek może być także stosowany w połączeniu z urządzeniami do mycia maszynowego, np. z myjką ciśnieniową. Bardzo efektywnie radzi sobie z plamami tłuszczu, zaschniętym olejem czy śladami sadzy. Co więcej, środek nie tylko myje, ale także pielęgnuje powierzchnie, przywracając im połysk bez smug i zacieków.

IN23 jest skuteczny nawet w niewielkim stężeniu, dzięki czemu wystarcza na bardzo długi czas. Oferowany środek umożliwia utrzymanie wysokiego poziomu higieny w bardzo przystępnej cenie i gwarantuje ograniczenie ilości odpadów z tworzyw sztucznych.


Instrukcja stosowania

Rozpuść od 20 do 250 ml środka w 10 litrach czystej wody. Poziom stężenia roztworu należy dostosować do rodzaju czyszczonego urządzenia oraz stopnia zabrudzenia. Tak uzyskany roztwór należy nanieść na powierzchnię, odczekać klka minut, po czym spłukać czystą wodą. Podczas mycia urządzeń i powierzchni należy bezwzględnie stosować się do instrukcji ich producenta w celu uniknięcia uszkodzeń. Urządzenia i powierzchnie mające kontakt z żywnością należy wypłukać przy użyciu wodny pitnej. Uwaga, środka nie należy stosować na powierzchniach i urządzeniam wrażliwych na alkalia.


Parametry

Pojemność:1 l