• Sauber Lab KO18 4CLEAN KLARSPÜLER SAUER - Nabłyszczacz do zmywarek - 10 l - Higiena.NET

Sauber Lab KO18 4CLEAN KLARSPÜLER SAUER - Nabłyszczacz do zmywarek - 10 l

Kod towaru: KO18/10L

Cena brutto 185,91

Producent: SAUBER LAB

Marka: Sauber Lab

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Sauber Lab KO18 4CLEAN KLARSPÜLER SAUER - Nabłyszczacz do zmywarek - 10 l

Opis

Sauber Lab KO18 4CLEAN KLARSPÜLER SAUER - Nabłyszczacz do zmywarek - 10 l

Bardzo wydajny preparat do płukania i nabłyszczania naczyń w zmywarkach automatycznych wykorzystujących twardą i miękką wodę. KO18 4CLEAN KLARSPÜLER SAUER doskonale sprawdzi się zarówno w urządzeniach przemysłowych, jak i domowych. Co ważne, profesjonalna receptura o kwaśnym odczynie nie tylko zadba o Twoje naczynia, ale także pomoże zabezpieczyć części grzewczne przed kamieniem i wydłuży bezawaryjne funkcjonowanie zmywarki.

Wysoka jakość środka gwarantuje dopełnienie procesu zmywania naczyń i zapewnienie im kompleksowej czystości. Zawarte w formule składniki przyspieszające proces osuszania, sprawią, że myte przedmioty odzsyakją pierwotny połysk i będą wolne od smug i zacieków. Dzięki KO18 4CLEAN KLARSPÜLER SAUER dodatkowe przecieranie nie będzeie koniecne, co wyraźnie przyspieszy pracę i zwiększy Twój kofmort.

Dodatkowo, oferowany płyn nabłyszczający działa efektywnie nawet w niedużych stężeniach, co umożliwia zadbanie o naczynia w przystępnej cenie i ogranicznie odpadów z tworzyw sztucznych.


Instrukcja stosowania

Płyn należy dozować przy użyciu automatycznego systemu dozującego. Sugerowne, najskuteczniejsze i najbardziej ekonomiczne stężenie, to od 0,8 do 2 ml środka na 1 litr czystej wody. Zbyt wysokie stężenie może pozostawić na naczyniach smugi, a zbyt niskie kropelki. Środek nadaje się do użytku zarówno w zmywarkach jednokomorowych, jak i tunelowych.


Parametry

Pojemność:10 l