• Sauber Lab KR14 Abramil - Silne mleczko do czyszczenia - 1 l - Higiena.NET

Sauber Lab KR14 Abramil - Silne mleczko do czyszczenia - 1 l

Kod towaru: KR14 ABRAMIL 1L

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 18,10

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: SAUBER LAB

Marka: Sauber Lab

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Sauber Lab KR14 Abramil - Silne mleczko do czyszczenia - 1 l

Opis

Sauber Lab KR14 Abramil - Silne mleczko do czyszczenia - 1 l

Wysokiej jakości mleczko do usuwania trudnych plam z tłuszczu i uciążliwych przypaleń, czyli zabrudzeń, których doczyszcznie często zajmuje nam bardzo dużo czasu. KR14 Abramil jest doskonałym sposobem na bieżącą konserwację powierzchni w celu utrzymywania stałego, wysokiego poziomu higieny, jednak dopiero próba pozbycia się ciężkich zabrudzeń pokazuje nam jak niezwykle pomocny jest to środek. Mleczko sprawdza się zarówno w zastosowaniu domowym, jak i podczas użytku profesjonalnego. Bardzo dobrze czyści m.in.:

  • Piekarniki i grille
  • Patelnie i blachy do pieczenia
  • Ceramiczne płyty kuchenne
  • Części maszyn
  • Umywalki i zlewy

Niezwykle wydajna formuła preparatu została oparta o naturalne składniki odtłuszczające i ścierne, dzięki którym szybko rozpuścisz nawet najtrwalsze zabrudzenia, w tym także zaschnięty tłuszcz i przypalone jedzenie. Dzięki KR14 Abramil Twój wysiłek zostanie ograniczony do minimum, co wyraźnie przełoży się na wygodę i usprawnienie wykonywanej pracy. Aby przywrócić powierzchni nieskazitelną czystość i połysk bez smug, wystarczy wyszorować ją miękką gąbką i spłukać.

Mimo silnego działania, środek jest delikatny dla czyszczonych powierzchni i nie podrażnia skóry podczas pracy. Idealnie działa na stali nierdzewnej, emalii, plastiku i ceramice. Dodatkowo, KR14 Abramil pozostawia po użyciu przyjemny, cytrynowy aromat, którzy pomoże Ci usunąć przykre zapachy. Co ważne, mleczko jest skuteczne nawet w niewielkich dawkach, dzięki czemu wystarcza na bardzo długi czas. Oferowany środek umożliwia utrzymanie czystości w bardzo przystępnej cenie i gwarantuje ograniczenie ilości odpadów z tworzyw sztucznych.


Instrukcja stosowania

Przed użyciem wstrząśnij butelką. Nanieś produkt na powierzchnię, po czym wyszoruj całośc miękką gąbką bądź szmatką. Na koniec spłucz wodą i pozostaw do wyschnięcia. Uwaga, mleczka nie należy używać na wrażliwych powierzchniach lakierowanych, akrulu i tworzywach sztucznych.


Parametry

Pojemność:1 l

Dokumenty

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!