• Sauber Lab KR16 Grill Fix - Środek do usuwania plam z tłuszczu i przypaleń - 1 l - Higiena.NET

Sauber Lab KR16 Grill Fix - Środek do usuwania plam z tłuszczu i przypaleń - 1 l

Kod towaru: KR16/1L

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 39,70

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: SAUBER LAB

Marka: Sauber Lab

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Sauber Lab KR16 Grill Fix - Środek do usuwania plam z tłuszczu i przypaleń - 1 l

Opis

Sauber Lab KR16 Grill Fix - Środek do usuwania plam z tłuszczu i przypaleń - 1 l

Silny preparat do usuwania najbardziej uciążliwych plam z tłuszczu, oleju oraz przypaleń. KR16 Grill Fix to doskonałe rozwiązanie zarówno podczas bieżącej konserwacji powierzchni w celu utrzymania stałego, wysokiego poziomu czystości, jak i w trakcie gruntownego usuwania trudnych zabrudzeń. Sprawdza się w wielu różnych sytuacjach i świetnie czyści np.:

  • Grille i piekarniki
  • Płyty kuchenne i blachy do pieczenia
  • Patelnie i kotły
  • Okapy i kratki wentylacyjne
  • Piece konwekcyjne

Silnie skoncentrowana formuła preparatu efektywnie rozpuszcza nawet najtrudniejsze zabrudzenia i nie wymaga szorowania, co pozwala ograniczyć Twój wysiłek niemal do minimum. Bardzo skutecznie radzi sobie z plamami tłuszczu, zaschniętym olejem i przypalonymi kawałkami jedzenia. Co więcej, środek nie tylko myje, ale także pielęgnuje powierzchnie, przywracając im połysk bez smug.

KR16 Grill Fix działa efektywnie nawet w niewielkim stężeniu, dzięki czemu wystarcza na bardzo długi czas. Oferowany środek to gwarancja utrzymania czystości i wysokiego poziomu higieny w bardzo przystępnej cenie oraz sposób na ograniczenie odpadów z tworzyw sztucznych. Dodatkowo, praktyczny aplikator w spray'u wyraźnie zwiększa wygodę pracy i umożliwia dotarcie w trudno dostępne miejsca.


Instrukcja stosowania

Środek należy rozpuścić w czystej wodzie, a poziom stężenia roztworu dostosować do rodzaju czyszczonej powierzchni oraz stopnia jej zabrudzenia:

  • Grille i piekarniki - 50-200 ml środka na 1 litr wody
  • Kratki i pochłaniacze - 20-40 ml środka na 1 litr wody
  • Blachy do pieczenia ze stali - 10-20 ml środka na 1 litr wody

Tak uzyskany roztwór nanieś na czyszczoną powierzchnię np. za pomocą atomizera i pozostawić na czas od około 1 do 10 minut. Po tym czasie spłucz całość czystą wodą. W celu usunięcia bardzo trudnych zabrudzeń możesz także podgrzać urządzenie do temperatury około 50 ° C i zastosować środek bez rocieńczania, a po użyciu spłukać obficie wodą. Podczas mycia urządzeń i powierzchni należy bezwzględnie stosować się do instrukcji ich producenta w celu uniknięcia uszkodzeń. Uwaga, środka nie należy używać na metalach lekkich i nieżelaznych.


Parametry

Pojemność:1 l