• Sauber Lab KR55 Glanz No.1 - Środek do czyszczenia i pielęgnacji metali - 250 ml - Higiena.NET

Sauber Lab KR55 Glanz No.1 - Środek do czyszczenia i pielęgnacji metali - 250 ml

Kod towaru: KR55

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 56,40

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: SAUBER LAB

Marka: Sauber Lab

W magazynie: 16 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Sauber Lab KR55 Glanz No.1 - Środek do czyszczenia i pielęgnacji metali - 250 ml

Opis

Sauber Lab KR55 Glanz No.1 - Środek do czyszczenia i pielęgnacji metali - 250 ml

Wysokiej jakości preparat do mycia powierzchni wykonanych z różnego rodzaju metali, tworzywa sztucznego lub szkła. KR55 Glanz No.1 jest niezastąpiony zarówno podczas codziennych porządków w celu utrzymania stałego poziomu czystości, jak i w trakcie gruntownego usuwania trudnych zabrudzeń. Doskonale sprawdza się w wielu różnych sytuacjach i pomoże Ci z łatwością pozbyć się zabrudzeń z takich miejsc jak np.:

  • Drzwi wind w biurach
  • Zlewozmywaki w lokalach gastronomicznych
  • Okapy kuchenne i płyty ceramiczne
  • Piekarniki i grille
  • Elementy dekoracyjne i lampy

Preparat efektywnie rozpuszcza nawet najtrudniejsze zabrudzenia, ograniczając Twój wysiłek niemal do minimum. Co więcej, w jednym cyklu zarówno myje, jak i pielęgnuje powierzchnie, przywracając im atrakcyjny wygląd. Zawarte w recepturze środka składniki nabłyszczające pomogą skutecznie wypolerować czyszczone materiały i nadać im połysk bez smug.

Dodatkowo, preparat pozostawia po użyciu ochronną warstwę hydrofobową, która zabezpieczy Twoje powierzchnie przed zabrudzeniami pojawiającymi się w skutek dalszej eksploatacji. Dzięki KR55 Glanz No.1 umyte materiały będą wyglądały niemal jak nowe przez znacznie dłuższy czas.


Instrukcja stosowania

Przed użyciem wstrząśnij butelką. Środek jest gotowy do użycia. Wystarczy nanieść niewielką ilość na ściereczkę z mikrofazy, a następnie wypolerować przy jej użyciu żądaną powierzchnię. Na koniec spłucz wszystko wodą i pozostaw do wyschnięcia. Działa efektywnie na powierzchniach wykonanych ze stali nierdzewnej, chromu, niklu, miedzi, złota, srebra, brązu, plastiku, aluminium eloksalowalnego i płyt ceramicznych.


Parametry

Pojemność:250 ml