• Sauber Lab SR61 WC Citro - Płyn do mycia WC - 1 l - Higiena.NET

Sauber Lab SR61 WC Citro - Płyn do mycia WC - 1 l

Kod towaru: SR61/1L

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 20,17

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: SAUBER LAB

Marka: Sauber Lab

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Sauber Lab SR61 WC Citro - Płyn do mycia WC - 1 l

Opis

Sauber Lab SR61 WC Citro - Płyn do mycia WC

Silnie aktywny płyn na bazie kwasu cytrynowego, który z łatwością usuwa nawet najtrudniejsze zabrudzenia, a przy tym jest delikatny dla czyszczonych powierzchni. Jego profesjonalne działanie stanowi niezastąpione wsparcie podczas wykonywania codziennych prac w łazience. Doskonale sprawdza się w wielu różnych sytuacjach i pomoże Ci bez wysiłku umyć takie powierzchnie jak np.:

  • Muszle klozetowe i pisuary
  • Brodziki prysznicowe i wanny
  • Krany ze stali nierdzewnej i inna armatura
  • Płytki ceramiczne i fugi

Formułę środka wzbogacono o naturalnie aktywne składniki, które zmniejszą Twój wysiłek w trakcie pracy. WC Citro bardzo skutecznie pozbywa się zabrudzeń najczęściej spotykanych w łazienkach. Bardzo szybko rozpuszcza przede wszystkim osady z kamienia wodnego, ślady moczu, pozostałości mydła oraz zacieki z rdzy.

Regularne stosowanie środka przywróci naturalny kolor oraz połysk bez smug i zacieków czyszczonym powierzchniom, a także zneutralizuje przykre zapachy, pomgając wypełnić Twoją łazienkę przyjemną, świeźą wonią. Zadba On o urządzenia sanitarne w sposób kompleksowy i sprawi, że toaleta zabłyśnie czystością jak nigdy dotąd. Dodatkowo, wysoce skoncentrowana receptura WC Citro gwarantuje możliwość bardzo wydajnego dozowania, bowiem już niewielka dawka środka jest w stanie poradzić sobie z trudnymi zabrudzeniami. Przekłada się to bezpośrednio na oszczędność pieniędzy i zredukowanie liczby odpadów po butelkach z tworzyw sztucznych.


Instrukcja stosowania

Preparat należy nanieść na czyszczoną powierzchnię, odczekać kilka minut, a następnie spłukać obficie wodą. Podczas czyszczenia fug, zalecane jest zwilżenie ich wodą przed użyciem preparatu. Uwaga, środka nie należy stosować na powierzchniach wykonanych z kamienia naturalnego! Sugerowane jest sprawdzenie działania środka w mniej widocznym miejscu przed właściwym czyszczeniem. Zalecane jest stosowanie rękawic ochronnych.


Parametry

Pojemność:1 l