• Sauber Lab WP10 Poly Glanz – Płyn do mycia, pielęgnacji i zabezpieczania podłóg – 10 l - Higiena.NET

Sauber Lab WP10 Poly Glanz – Płyn do mycia, pielęgnacji i zabezpieczania podłóg – 10 l

Kod towaru: WP10

Cena brutto 345,80

Producent: SAUBER LAB

Marka: Sauber Lab

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Sauber Lab WP10 Poly Glanz – Płyn do mycia, pielęgnacji i zabezpieczania podłóg – 10 l

Opis

Sauber Lab WP10 Poly Glanz – Płyn do mycia, pielęgnacji i zabezpieczania podłóg – 10 l

Wysokiej jakości, oparty na bazie polimerów płyn do mycia i pielęgnacji wszystkich podłóg odpornych na działanie wody, oraz odnawiania powłok ochronnych. WP10 Poly Glanz stanowi nieoccenione wsparcie podczas przywracania Twoim podłogom atrakcyjnego wygądu i dobrej kondycji. Środek doskonale sprawdza się zarówno w zastosowaniu profesjonalnym, jak i w domowym użytku i z łatwością radzi sobie z czyszczeniem takich materiałów jak.:

  • Panele, drewno surowe i olejowane
  • Podłogi z kamienia naturalnego (np. Warsztaty samochodowe)
  • Posadzki z gumy i PCV

Silnie skoncentrowana formuła preparatu została wzbogacona o aktywne składniki czyszczące i uszczelniające, które zredukują Twój wysiłek do minimum. WP10 Poly Glanz skutecznie i bardzo szybko usuwa różnego rodzaju trudne zabrudzenia, przywracając powierzchniom nieskazitelną czystość i naturalny kolor. Błyskawicznie odparowująca receptura środka przyśpiesza proces wysychania, co bezpośrednio wspomaga przywrócenie pierwotnego połysku bez smug i zacieków.

Pielęgnacja odbywa się w tym samym cyklu co czyszczenie, wyraźnie przekładając się tym samym na przyśpieszenie całego procesu sprzątania. WP10 Poly Glanz jest także bardzo skutecznym środekiem do uzupełniania mikro ubyktów i pokrywania podłogi warstwami zabezpieczającymi. Co więcej, w połączeniu z wysokoobrotowymi urządzeniami polerującymi wyraźnie zwiększa poziom połysku Twoich powierzcni.


Instrukcja stosowania

  • Zabezpieczanie posadzki powłoką ochronną - Usuń luźne zabrudzenia i dokładnie wyczyść podłogę. Następnie nanieś środek i pozostaw do wyschnięcia na czas około 20-30 minut. Proces należy powtórzyć trzykrotnie.
  • Codzienne mycie i pielęgnacja podłóg zabezpieczonych - w zależności od stopnia zabrudzeń rozpuść około 50-150 ml w 10 litrach wody i tak uzyskanym roztworem umyj podłogę.
  • Codzienne mycie i pielęgnacja podłóg niezabezpieczonych - w zależności od stopnia zabrudzeń rozpuść około 50-250 ml preparatu w 10 litrach wody i tak uzyskanym roztworem umyj podłogę.
  • Uzupełnianie polimerów sposobem natryskowym - rozpuść od około 50 do 380 ml preparatu w 10 litrach wody i tak uzyskanym roztworem umyj podłogę. Wyższe stężenie wpływa na zwiększenie poziomu połysku powierzchni i intensywność wypełniania porów, rys oraz warstw ochronnych.


Parametry

Pojemność:10 l