• Sauber Lab WP29 Duft – Płyn do mycia podłóg, zapachowy – 1 l - Higiena.NET

Sauber Lab WP29 Duft – Płyn do mycia podłóg, zapachowy – 1 l

Kod towaru: WP29/1L

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 22,10

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: SAUBER LAB

Marka: Sauber Lab

W magazynie: 1 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Sauber Lab WP29 Duft – Płyn do mycia podłóg, zapachowy – 1 l

Opis

Sauber Lab WP29 Duft – Płyn do mycia podłóg, zapachowy – 1 l

Oparty na bazie rozpuszczalnych w wodzie polimerów płyn do mycia i pielęgnacji wszystkich podłóg odpornych na działanie wody. WP29 Duft to idealne rozwiązanie wszędzie tam gdzie wysoki poziom czystości podłóg to podstawa. Środek doskonale sprawdza się zarówno w zastosowaniu profesjonalnym, jak i w domowym użytku i z łatwością radzi sobie z czyszczeniem takich materiałów jak.:

  • Linoleum i parkiet drewniany (np. hale sportowe)
  • Podłogi z kamienia naturalnego (np. warsztaty samochodowe)
  • Posadzki z PCV i gumy (np. szpitale czy szkoły)

Skład preparatu została udoskonalony o aktywne składniki czyszczące, które zredukują Twój wysiłek do minimum. WP29 DUFT efektywnie i niezwykle sprawnie rozpuszcza różnego rodzaju trudne zabrudzenia, przywracając powierzchniom czystość i naturalny kolor. Szybko odparowująca receptura środka przyśpiesza proces wysychania, co bezpośrednio wspomaga przywrócenie pierwotnego połysku bez smug i zacieków.

Proces pielęgnacji odbywa się w tym samym cyklu co czyszczenie, wyraźnie przekładając się tym samym na przyśpieszenie całego procesu sprzątania. WP29 DUFT bardzo skutecznie poleruje powierzchnie i nadaje się do uzupełniania warstw ochronnych w systemie Cleaner. W połączeniu z maszynami sprzątającymi high speed tworzy błyszczącą warstwę zabezpieczającą. Dodatkowo, płyn charakteryzuje bardzo przyjemny zapach, która skutecznie neutralizuje przykre aromaty, pozostawiając na podłodze przyjemną, świeżą woń i znacząco zwiększa komfort samej pracy.


Zastosowanie

  • W zależności od stopnia zabrudzenia i pożądanego efektu rozpuść od 40 do 160 ml preparatu w 10 litrach wody. Płyn nadaje się do mycia podłóg w połączeniu z tradycyjnym mopem oraz urządzeniami do czyszczenia maszynowego. Środek nie wymaga spłukiwania.
  • W celu wstępnego zabezpieczenia podłogi zastosuj koncentrat i pozostaw do wyschnięcia na czas około 20 - 30 minut. Wykonaj proces trzykrotnie.
  • Podczas czyszczenia podłóg zabezpieczonych użyj roztworu 40 - 80 ml preparatu w 10 litrach wody, z kolei dla podłóg niezabezpieczonych zastosuj 40 - 160 ml środka rozpuszczonego w 10 litrach wody.
  • W celu uzupełnienia warstw ochronnych w systemie cleaner, wykorzystaj roztwór 200 - 300 ml preparatu w 10 litrach wody.


Parametry

Pojemność:1 l