• Sauber Lab WP30 Jump Sport – Antypoślizgowy płyn do mycia podłóg sportowych – 10 l - Higiena.NET

Sauber Lab WP30 Jump Sport – Antypoślizgowy płyn do mycia podłóg sportowych – 10 l

Kod towaru: WP30/10L

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 159,86

Producent: SAUBER LAB

Marka: Sauber Lab

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Sauber Lab WP30 Jump Sport – Antypoślizgowy płyn do mycia podłóg sportowych – 10 l

Opis

Sauber Lab WP30 Jump Sport – Antypoślizgowy płyn do mycia podłóg sportowych – 10 l

Profesjonalny preparat do ręcznego i maszynowego czyszczenia różnego rodzaju podłóg sportowych. Sprawdza się świetnie na takich materiałach jak np.:

  • Kauczuk
  • PCV
  • Linoleum

Jego receptura została zaprojektowana przede wszystkim z myślą o halach sportowych, klubach fitness i salach gimnastycznych, czyli miejscach, gdzie stabilność i przyczepność do podłogi jest bardzo istotna. Środek Sauber Lab, dzięki odpowiednio dobranym składnikom, podczas sprzątania pozostawia cienką warstwę antypoślizgową, która wyraźnie wpływa na komfort użytkowników obiektów sportowych. Co ważne, wspomniane właściwości antypoślizgowe zostały potwierdzone certyfikatem DIN 18032.

Oprócz dodatkowych cech, które czynią go niezastąpionym w miejscach związanych ze sportem, środek WP30 Jump Sport po prostu doskonale czyści oraz pielęgnuje podłogi, i to w jednym cyklu. Dzięki niemu nasza praca będzie znacznie lżejsza, a myte powierzchnie zachowają doskonałą kondycje przez bardzo długi czas. Dodatkowo, oferowany preparat skutecznie neutralizuje przykre wonie i pozostawia na posadzkach świeży, przyjemny zapach.


Zastosowanie

  • Zabezpieczanie podłóg: 320 ml środka należy rozpuścić w 10 litrach czystej wody, a następnie rozprowadzić na czyszczonej powierzchni np. za pomocą mopa z mikrofibry i pozostawić do wyschnięcia.
  • Mycie codzienne: 100 ml środka należy w 10 litrach czystej wody, a następnie umyć powierzchnię za pomocą mopa.
  • Nakładanie warstwy antypoślizgowej: 200 ml środka należy rozpuścić w 10 litrach czystej wody, a następnie rozprowadzić na podłodze.


Parametry

Pojemność:10 l