• Savo - Środek przeciw pleśni - 500 ml - Higiena.NET

Savo - Środek przeciw pleśni - 500 ml

Kod towaru: SAVO/PLEŚŃ

Podatek VAT: 8,00%

Cena brutto 15,65

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Bochemie Poland

Marka: Savo

W magazynie: 24 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Savo - Środek przeciw pleśni - 500 ml

Opis

Savo - Środek do usuwania pleśni - 500 ml

Bardzo praktyczny i wydajny preparat do likwidacji pleśni, grzybów i glonów. Działa doskonale m.in. na takich powierzchniach jak drewno, tynki czy płytki ceramiczne. Co ważne, Savo działa natychmiastowo. Dzięki niemu w kilka chwil pozbędziesz się wszystkich, nawet najbardziej uciążliwych nalotów takich jak czarne plamy w szczelinach i fugach między kafelkami, w wannie czy w okolicach umywalki.

Sprawdzi się perfekcyjnie zarówno w domu, gdzie pomoże nam doczyścić łazienkę, jak i w użytku bardziej profesjonalnym. Savo jest niezastąpiony przede wszystkim w branży związanej z sektorem spożywczym, ale nie tylko. Pozwoli nam w prosty i kompleksowy sposób zadbać o magazyny do przechowywania żywności, czy to w dużych zakładach przetwórczych, czy w lokalach gastronomicznych.

Ułatwia pracę personelu sprzątającego toalety w miejscach publicznych np. w galeriach handlowych. Jest również niezastąpiony w obiektach sportowych i rekreacyjnych, takich jak baseny czy aquaparki, które wymagają szczególnego traktowania.


Zastosowanie

Miejsce z niechcianym nalotem należy spryskać obficie z odległości około 3-5 cm i pozostawić na 15-20 minut. Po tym czasie należy umyć je wodą, lub pozostawić do wyschnięcia. W przypadku dużej ilości pleśni, czynność należy kilkakrotnie powtórzyć. Uwaga! Środek ma działanie wybielające.


Parametry

Pojemność:500 ml

Dokumenty

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!