• SpringAir® – Wkład do odświeżaczy powietrza Smart Air, 250 ml – Vanilla - Higiena.NET

SpringAir® – Wkład do odświeżaczy powietrza Smart Air, 250 ml – Vanilla

Kod towaru: 200575

Cena brutto 28,15

Producent: Spring Air

Marka: Spring Air

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • SpringAir® – Wkład do odświeżaczy powietrza Smart Air, 250 ml – Vanilla

Opis

SpringAir® – Wkład do odświeżaczy powietrza Smart Air, 250 ml – Vanilla

Niezwykle wydajny, wystarczający na około 3000 dozowań, wymienny wkład do wysokiej jakości odświeżaczy powietrza ekskluzywnej marki SpringAir®. Znanej i cenionej na całym świecie przede wszystkim z powodu indywidualnego podejścia do potrzeb swoich klientów, które podparte jest wieloletnim doświadczeniem w branży.

Pieczołowicie przygotowywane produkty SpringAir® uświadamiają nam, że dbając o komfort życia, nie należy zapominać o walorach zapachowych pomieszczeń w których przebywamy, determinujących nie tylko to jak postrzegamy dane miejsce, ale również oddziałujących na nasze samopoczucie czy nawet sposób myślenia. Próby zgłębienia tajemnicy zapachu zaowocowały stworzeniem linii aż 96 unikalnych aromatów, bazujących na naturalnych i bezpiecznych dla środowiska olejkach eterycznych.


Nuty zapachowe

Wystarczy jedno użycie odświeżacza SpringAir® Vanilla, aby zneutralizować nieprzyjemne zapachy i na długi czas wypełnić pomieszczenie intensywnie kremową wonią wanilii, której słodycz postanowiono zrównoważyć dzięki subtelnym aromatom cytrusów. Współgrając ze sobą, działają niezwykle korzystnie na poczucie komfortu oraz przywołują bliskie sercu wspomnienia rodzinnych wypieków i domowe ciepło.


Zastosowanie

Zdjąć pokrywę zabezpieczającą z odświeżacza, a następnie umieścić w dozowniku lub rozpylić spray ręcznie.


Parametry

Zapach:wanilia, cytryna, róża
Intensywność zapachu:umiarkowana
Pojemność: 250 ml
Średnia ilość dozowań:3000

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!