• SpringAir® – Wkład do odświeżaczy powietrza Smart Air, 250 ml – Fresh Office - Higiena.NET

SpringAir® – Wkład do odświeżaczy powietrza Smart Air, 250 ml – Fresh Office

Kod towaru: 201817

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 28,15

Producent: Spring Air

Marka: Spring Air

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • SpringAir® – Wkład do odświeżaczy powietrza Smart Air, 250 ml – Fresh Office

Opis

SpringAir® – Wkład do odświeżaczy powietrza Smart Air, 250 ml – Fresh Office

Niezwykle wydajny, wystarczający na około 3000 dozowań, wymienny wkład do wysokiej jakości odświeżaczy powietrza ekskluzywnej marki SpringAir®. Znanej i cenionej na całym świecie przede wszystkim z powodu indywidualnego podejścia do potrzeb swoich klientów, które podparte jest wieloletnim doświadczeniem w branży.

Pieczołowicie przygotowywane produkty SpringAir® uświadamiają nam, że dbając o komfort życia, nie należy zapominać o walorach zapachowych pomieszczeń w których przebywamy, determinujących nie tylko to jak postrzegamy dane miejsce, ale również oddziałujących na nasze samopoczucie czy nawet sposób myślenia. Próby zgłębienia tajemnicy zapachu zaowocowały stworzeniem linii aż 96 unikalnych aromatów, bazujących na naturalnych i bezpiecznych dla środowiska olejkach eterycznych.


Nuty zapachowe

Wystarczy jedno użycie odświeżacza SpringAir® Fresh Office, aby zneutralizować nieprzyjemne zapachy i na długi czas wypełnić pomieszczenie intensywną, uderzającą zmysły, a jednak kojącą wonią świeżych cytrusów, których połączenie z nutami rozmarynu i jaśminu wpływa korzystnie na skupienie oraz pozostawia niezapomniane i niezwykle przyjemne wrażenie. Zapach fresh office sprawi, że Twoje przestrzenie będą kojarzone z pozytywną, odprężającą atmosferą oraz dobrym samopoczuciem.


Zastosowanie

Zdjąć pokrywę zabezpieczającą z odświeżacza, a następnie umieścić w dozowniku lub rozpylić spray ręcznie.


Parametry

Zapach:cytrusy, rozmaryn, jaśmin
Intensywność zapachu:umiarkowana
Pojemność: 250 ml
Średnia ilość dozowań:3000

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!