Dbanie o higienę rąk powinno być stałym elementem naszej codzienności. Nie powinniśmy zapominać o środkach do dezynfekcji zarówno w domu, jak i w pracy. W przypadku firm i innych placówek najlepiej sprawdzą się stacjonarne dozowniki, które można zainstalować w dowolnym miejscu. Może to być kuchnia, łazienka, restauracja czy nawet siłownia. Jest to praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie, ponieważ korzystając z płyn czy żelu z butelki istnieje ryzyko, że zużyjemy go za dużo, co może być dla nas niekomfortowe i oczywiście sprawia, że środek się marnuje. Dozowniki dzielą środek dezynfekujący na porcje, dlatego każdy otrzymuje idealną dawkę, która w zupełności pokryje całe dłonie.

Stacjonarne dozowniki do płynu dezynfekującego

Dozowniki do płynu dezynfekującego - niezbędnik każdej publicznej łazienki

W prywatnych łazienkach do dokładnego umycia rąk wystarczy mydło lub podręczny płyn do dezynfekcji. W przypadku łazienek publicznych sprawa się komplikuje, zwłaszcza wtedy, gdy osoba korzystająca nie ma własnego produktu do dezynfekcji. Właśnie dlatego stacjonarne dozowniki powinny być dostępne w każdej publicznej łazience. Dozowniki do płynu dezynfekującego to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie z możliwych. Każda osoba korzystająca dozuje wyłącznie taką ilość płynu, jakiej potrzebuje. Do wyboru masz zarówno całe stacje do dezynfekcji, jak i stacjonarne dozowniki mocowane do ściany - w zależności od tego, który z nich bardziej pasuje do przeznaczonego miejsca. Współczesne dozowniki posiadają często nowoczesny design, dlatego możesz być pewien, że wiele z nich z całą pewnością będzie idealnie komponowała się we wnętrzu. Dozowniki do płynu dezynfekującego to inwestycja na lata, ponieważ wykonane są one z trwałego tworzywa sztucznego, które odporne jest na uszkodzenia. Dodatkowo są bardzo łatwe w użyciu, jak i w uzupełnianiu, dlatego nie sprawią żadnych problemów. Jak sam widzisz, stacje do dezynfekcji oraz stacjonarne, wiszącę dozowniki do płynu dezynfekującego to rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej łazience publicznej, zwłaszcza w obecnej rzeczywistości. Nie zastanawiaj się i postaw na wysoką jakość i wydajność. To decyzja, której nie pożałujesz.

Stacjonarne dozowniki do płynu dezynfekującego

Bezdotykowy dozownik płynu dezynfekującego - mistrz w walce z wirusami

Aby zapewnić niemal 100% ochronę przed wirusami i bakteriami, najlepiej zaopatrzyć się w bezdotykowy dozownik do płynu dezynfekującego. To praktyczne urządzenie gwarantuje najwyższy poziom higieny. Dzięki niemu możliwe jest bezdotykowe pobieranie środka, co znajdzie swoje zastosowanie zwłaszcza w toaletach publicznych lub miejscach pracy, gdzie spotyka się duża grupa ludzi. Bezdotykowy dozownik do płynu dezynfekującego reaguje na ruch, dlatego wystarczy przyłożyć dłoń w okolice czujnika, a płyn automatycznie spadnie na naszą rękę. To wręcz idealne rozwiązanie! Dzięki temu, że możliwe jest dozowanie odpowiedniej ilości produktu, żel się nie marnuje, a Ty oszczędzasz pieniądze. Warto także dodać, że wspomniany wyżej dozownik nie posiada specjalnych wkładów, jedynie komorę na wlanie płynu. Zmieści się w niej aż 900 ml środka dezynfekującego, który następnie łatwo można uzupełniać. Co więcej, wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki której jest odporny na wszelkie uszkodzenia. Niezależnie od tego który model wybierzemy, bezdotykowy dozownik do płynu dezynfekującego to trwała inwestycja, która będzie służyć przez lata.


Nie zastanawiaj się i już teraz postaw na wysokiej jakości stacjonarne, bezdotykowe dozowniki do płynu dezynfekującego. To absolutny must have każdej łazienki, zwłaszcza publicznej. Niezwykle ważne jest pozbycie się wszelkich wirusów i bakterii, które mogą znajdować się na naszych dłoniach. Nie odkładaj opieki o swoje zdrowie i innych na później. Już teraz postaw na wysokiej jakości dezynfekcję.

Polecane produkty