• Style Tutti Frutti – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, 4 kolory, 96 sztuk – M - Higiena.NET

Style Tutti Frutti – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, 4 kolory, 96 sztuk – M

Kod towaru: 01175-M

Cena brutto 23,95

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Style Tutti Frutti – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, 4 kolory, 96 sztuk – M

Opis

Style Tutti Frutti – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, 4 kolory, 96 sztuk – M

Profesjonalne rękawice diagnostyczne wykonane z nitrylu, hipoalergicznej alternatywy dla wyrobów lateksowych. Sprawdzą się świetnie podczas wykonywania wszystkich podstawowych zadań w gabinetach medycznych, zakładach kosmetycznych, czy laboratoriach.

Największą zaletą wykorzystywanego materiału jest jego przyjazność dla skóry, co zmniejsza ryzyko wystąpienia reakcji uczuleniowych właściwie do zera. Wyraźnie usprawnia to funkcjonalność rękawic np. w gabinetach lekarskich, gdzie nawet jedno dotknięcie lateksu może powodować niepożądane reakcje na wrażliwej skórze pacjenta.

Nitryl z którego wykonane są rękawiczki odznacza się także bardzo wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Zapewnia trzykrotnie większą odporność na przebicia niż standardowe rękawiczki lateksowe, chroniąc przed wypadkami w branży medycznej, np. zakłuciem igłą lub innym ostrym narzędziem.

Dzięki niezwykłej miękkości i elastyczności nitrylu, rękawiczki idealnie dopasują się do dłoni, zapewniając użytkownikowi bardzo pewny chwyt oraz wpływając niezwykle pozytywnie na komfort ich noszenia. Dodatkowo, rękawiczki pasują zarówno na lewą, jak i na prawą rękę, a rolowany mankiet ułatwia ich zakładanie i zdejmowanie.


Zastosowanie

Rękawiczki służą do jednorazowego użytku i nie są jałowe. Przed użyciem zalecane jest sprawdzenie pod względem powodowanych uszkodzeń oraz niekorzystanie z rękawic, które uległy uszkodzeniu. Nie stosować do ochrony przed groźnymi substancjami chemicznymi.


Parametry

Kolor:Żółty, zielony, różowy i pomarańczowy
Materiał:Nitryl - syntetyczny lateks
Rozmiar:M
Opakowanie:96 sztuk

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!