• Sun Classic All in 1 – Tabletki do zmywarki – 188 sztuk - Higiena.NET

Sun Classic All in 1 – Tabletki do zmywarki – 188 sztuk

Kod towaru: 101100938/CSC

Cena brutto 69,00 88,00

Producent: Diversey

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Sun Classic All in 1 – Tabletki do zmywarki – 188 sztuk

Opis

Sun Classic All in 1 – Tabletki do zmywarki – 188 sztuk

Bardzo wysokiej jakości tabletki czyszczące marki Sun, które sprawdzą się w miejscach wymagających fachowych środków czystości. Receptura preparatu zaprojektowana została przede wszystkim z myślą o urządzeniach przemysłowych, ale oczywiście sprawdzi się także w użytku domowym.

Sun Classic to profesjonalna formuła wspomagająca kompleksowe mycie naczyń. Silnie skoncentrowana formuła tabletek zawiera związki powierzchniowo czynne i enzymy, które usprawniają usuwanie zabrudzeń z zaschniętego tłuszczu i innych uciążliwych zabrudzeń. Tabletki radzą sobie świetnie np. z plamami po kawie czy herbacie

Dzięki zastosowanej technologii, tabletki Sun Classic są w 100% bezpieczne dla Twojej zmywarki. Przede wszystkim zapobiegają zbieraniu się osadu wapiennego i w pełni rozpuszczają się w trakcie zmywania, co ma bezpośredni wpływ na czystość rur i swobodny przepływ wody w zmywarce.


Zastosowanie

Stosować zgodnie z instrukcją obsługi zmywarki automatycznej. Tabletki mogą być używane w wodzie o różnym stopniu twardości.


Parametry

Zawartość:188 tabletek