• Sun Professional - Sól do zmywarki, gruboziarnista - 2 kg - Higiena.NET

Sun Professional - Sól do zmywarki, gruboziarnista - 2 kg

Kod towaru: 100848994

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 10,05

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Diversey

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Sun Professional - Sól do zmywarki, gruboziarnista - 2 kg

Opis

Sun Professional - Sól do zmywarki, gruboziarnista - 2 kg

Sun Professional to wysokiej jakości sól do czyszczenia i konserwacji zmywarek. Grube kryształki nie zawierają żadnych dodatkowych substancji, dlatego mamy pewność, że to w 100% naturalny produkt. Skierowane zostały przede wszystkim do miejsc, które wymagają profesjonalnych środków czystości. Prezentowana sól to rozwiązanie z najwyższej półki, dzięki czemu sprawdzi się perfekcyjnie w lokalach gastronomicznych, np. restauracjach czy stołówkach.

Sun Professional pozwoli Ci domyć nawet najtrudniejsze zabrudzenia i zatroszczyć się kompleksowo o higienę i prawidłowe funkcjonowanie Twojej zmywarki. Doskonale zmiękcza wodę i poprawia jej swobodny przepływ, co ma bezpośredni wpływ na jakość mycia naczyń. Sól pomaga przywrócić im nieskazitelny połysk bez smug i zacieków.

Stosowanie wysokiej jakości soli Sun Professional chroni Twoją zmywarkę przed osadzaniem się kamienia na jej częściach i zapychaniu się rur. Przekłada się to na bezawaryjne działanie urządzenia przez bardzo długi czas. Co więcej, prezentowany produkt jest odporny na wilgoć, dlatego nie musisz obawiać się, że z tego powodu straci swoje doskonałe właściwości.


Zastosowanie

Sól należy dozować zgodnie z zalecaniami producenta naszej zmywarki.


Parametry

Waga:2 kg
Forma:Białe, grube granulki

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!