• Superpads - pad piankowy 16'' - Higiena.NET
 • Superpads - pad piankowy 16'' - Higiena.NET

Superpads - pad piankowy 16''

Kod towaru: PAD/PIANKOWY/2W/16

Cena brutto 30,06

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Superpads

Marka: Superpads

Mało w magazynie
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

Opis

Superpads - pad z pianki melaminowej

 

To rodzaj zupełnie nowych padów czyszczących przeznaczonych do maszynowego i ręcznego czyszczenia podłóg. Bezproblemowo usuwają najtrudniejsze zabrudzenia z gładkich i twardych powierzchni typu gres, terazzo, lastryko, tarkett, linoleum, beton itp.


Unikalny, rewolucyjny materiał piankowy, z jakiego wykonano pady Superpads, pozwala na łatwe i szybkie doczyszczenie powierzchni. Jest to wynikiem specjalnych właściwości ściernych zastosowanej pianki, która wyjątkowo łatwo i dokładnie zbiera drobiny zanieczyszczeń z czyszczonej powierzchni. Równocześnie mocny i sprężysty docisk superpada do podłoża powoduje szybszy przepływ wody pomiędzy strukturą pada a podłożem, a tym samym dokładne wypłukiwanie brudu z mikroporów posadzki. Superpady przyśpieszają proces doczyszczenia najbardziej zabrudzonych podłóg. Dzięki swoim właściwościom skracają czas potrzebny na doczyszczenie posadzek, redukują potrzebę stosowania agresywnych środków czyszczących. W porównaniu do zwykłych padów lub szczotek czyszczących, stosowanie superpadów zwiększa nawet kilkukrotnie wydajność pracy oraz znacząco redukuje koszty maszynowego czyszczenia podłóg.

 

Jak używać:

 

 1. Dokładnie namoczyć pad przed założeniem.Nie wolno pracować padem suchym ponieważ szybko się rozkruszy.

 

 1. Pracować przy obrotach maszyny czyszczącej do 400 obr./min.
  Uwaga: Nie stosować urządzeń z sinikami elektrycznymi napędzającymi głowicę maszyny o małej mocy (najczęściej w maszynach bateryjnych). Pad piankowy przylega idealnie do posadzki wypełniając całkowicie pory materiału z którego wykonana jest posadzka, co powoduje powstanie dużego oporu ruchu. Dlatego tez może się zdażyć, że pracując padem o średnicy ponad 16" głowica maszyny będzie się zatrzymywała, przy okazji można uszkodzić silnik maszyny. Polecamy używanie maszyn kablowych lub dużych bateryjnych.
 2. Dbać o czystość pada. Co jakiś czas zaleca się zdjęcie pada z uchwytu i przemycie bieżącą wodą (w zależności od stopnia zabrudzenia posadzki).

 

 1. Długość pracy padem piankowym zależy od:
 • rodzaju czyszczonej posadzki: budowy, chropowatości, porowatości, stopnia i rodzaju zabrudzenia.
 • wielkości nacisku maszyny na pad.
 • dbałości operatora o bieżące nawilżenie pada i jego konserwcję oraz czyszczenie

  Dlatego też superpadem można wyczyścić od kilkuset do kilku tysięcy metrów kwadratowych posadzki, w zależności od warunków pracy.

 

 1. Środki chemiczne: zalecamy stosowanie nie agresywnych środków chemicznych lub czystej wody

 

Rozmiar: 16'' - 2-warstwowy

 

Opinie

  Bądź pierwszy. Oceń towar!