• Swish ES 99 Impregnator Sealer - Środek do zabezpieczania i uszczelniania powierzchni twardych - 3,78 l - Higiena.NET

Swish ES 99 Impregnator Sealer - Środek do zabezpieczania i uszczelniania powierzchni twardych - 3,78 l

Kod towaru: ES99-4

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 213,80

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Swish

Marka: Swish

W magazynie: 1 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

 • Swish ES 99 Impregnator Sealer - Środek do zabezpieczania i uszczelniania powierzchni twardych - 3,78 l

Opis

Swish Enviro Solutions 99 Impregnator Sealer - Środek do zabezpieczania i uszczelniania powierzchni twardych

Wyjątkowo wydajny, preparat do zabezpieczania i uszczelniania powierzchni wykonanych z twardych materiałów. ES 99 Impregnator Sealer jest doskonałym rozwiązaniem przede wszystkim w miejscach o zwiększonym natężeniu ruchu, gdzie ochroni posadzki przed skutkami intensywnej eksploatacji. Nadaje się do zabezpieczania takich materiałów jak np.:

 • Beton
 • Płytki ceramiczne i kamionkowe
 • Gres
 • Chłonny kamień naturalny i sztuczny

Formuła preparatu bardzo efektywnie wniknie w szczeliny posadzek i ścian, pomagając tym samym zabezpieczyć je przed działaniem wody i oleju. Specjalna warstwa ochronna preparatu utrudnia osadzanie się zabrudzeń na powierzchniach i sprawia, że sprzątanie będzie znacznie szybsze i bardziej efektywne. Dzięki temu utrzymanie stałego, wysokiego poziomu czystości stanie się banalnie proste. Dodatkowo, ES 99 Impregnator Sealer sprawi, że Twoje powierzchnie zachowają pierwotny kolor i będą mniej wrażliwe na odbarwienia. Wszystko to wpłynie na nadanie podłogom atrakcyjnego wyglądu.

Preparat jest niezwykle prosty w użyciu i wydajnie się rozprowadza. ES 99 Impregnator Sealer gwarantuje doskonały efekt w bardzo przystępnej cenie i umożliwia zredukowanie odpadów po butelkach wykonanych z tworzyw sztucznych. Środek jest neutralny zapachowo, dzięki czemu nie wpływa w żaden sposób na komfort przebywania w pomieszczeniach i uprzyjemnia pracę.


Instrukcja stosowania

 • Przed zabezpieczaniem dokładnie wyczyść powierzchnię
 • Nanieś preparat na czyszczoną powierzchnię przy użyciu wybranego narzędzia np. mopa, gąbki lub spryskiwacza, po czym zetrzyj nadmiar ściereczką z mikrofazy. Pozostaw do wyschnięcia na około 2-4 godziny. Po upływie tego czasu nanieś kolejną warstwę uszczelniającą.
 • Całkowite utwardzenie podłogi następuje po 12 godzinach, jednak możliwe, chociaż niezalecane, jest korzystanie z niej już po wyschnięciu.
 • Powłokę należy nakładać w pomieszczeniu o minimalnej temperaturze 10° C, a sam środek przechowywać w miejscu w którym nie będzie narażony na działanie bardzo niskich temperatur. Nie wolno dopuścić do przemarznięcia preparatu.


Parametry

Pojemność:3,78 l

Dokumenty

Opinie

  Bądź pierwszy. Oceń towar!