• Swish Facto HD 40 - Silny, przemysłowy środek odtłuszczający - 1 l - Higiena.NET

Swish Facto HD 40 - Silny, przemysłowy środek odtłuszczający - 1 l

Kod towaru: FACTO HD40/1L

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 25,95 31,09

25,95 zł Ilość:

Producent: Swish

Marka: Swish

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Swish Facto HD 40 - Silny, przemysłowy środek odtłuszczający - 1 l

Opis

Silny środek odtłuszczający do zastosowania w przemyśle

Bardzo wydajny koncentrat do usuwania uciążliwych zabrudzeń z tłuszczu, oleju, smaru oraz innych, trudnych plam. Silne działanie Facto HD 40 stanowi nieocenioną pomoc podczas czyszczenia wszystkich powierzchni wodoodpornych np. płytek ceramicznych, betonu czy kostek brukowych. Sprawdza się doskonale przede wszystkich w miejscach związanych z przemysłem maszynowym, gdzie trudne zabrudzenia są codziennością, a także w lokalach gastronomicznych czy warsztatach samochodowych.

Receptura środka oparta została o bardzo silne składniki m.in. o wyciąg z owoców cytrusowych, który bardzo skutecznie penetruje i rozpuszcza brud pochodzenia tłuszczowego. Dzięki Facto HD 40 w łatwy i szybki sposób wykonasz wszystkie najtrudniejsze prace. Teraz właściwie bez wysiłku i uporczywego szorowania wyczyścisz narzędzia ze smaru czy oleju, rozpuścisz zaschnięty tłuszcz z naczyń, czy pozbędziesz się plam oleju ze swoich podłóg. Oferowany preparat marki Swish to wyjątkowo praktyczne rozwiązanie, które wyraźnie podniesie efektywność oraz wygodę Twojej pracy.

Silnie skoncentrowana formuła Facto HD 40 wymaga rozcieńczania w zimnej lub ciepłej wodze, co umożliwia dostosowanie poziomu stężenia do stopnia zabrudzeń. Pozwala to na bardzo wydajne dozowanie środka, co dla Ciebie oznaczać będzie większą oszczędność. Korzystanie z Facto HD 40 zmniejsza koszty dostawy, ale także wymaga mniej przestrzeni magazynowej i znacząco redukuje odpady po zużytych pojemnikach z tworzyw sztucznych.

Dodatkowo, po umyciu środek zneutralizuje także nieprzyjemne zapachy i zastąpi je utrzymującą się przez bardzo długi czas odprężającą, świeżą wonią, która wpłynie pozytywnie na Twój komfort.


Instrukcja stosowania

Środek może być stosowany zarówno do mycia ręcznego jak i maszynowego. Przed użyciem koncentrat należy rozcieńczyć z ciepłą (30°C) lub zimną wodą, a poziom stężenia należy dostosować do stopnia zabrudzenia powierzchni. Poniżej przedstawiamy sugerowane przez producenta proporcje:

  • Lekkie zabrudzenia – od około 7,5 do 12,5 ml środka na 1 l czystej wody
  • Średnie zabrudzenia – od około 12,5 do 20 ml środka na 1 l czystej wody
  • Trudne zabrudzenia – od 20 do 100 ml środka na 1 l czystej wody


Parametry

Pojemność:1 l