• Swish Liberty - Środek do usuwania powłok polimerowych i woskowych - 1 l - Higiena.NET

Swish Liberty - Środek do usuwania powłok polimerowych i woskowych - 1 l

Kod towaru: LIBERTY/1L

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 25,20

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Swish

Marka: Swish

W magazynie: 8 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Swish Liberty - Środek do usuwania powłok polimerowych i woskowych - 1 l

Opis

Aktywny preparat do usuwania powłok ochronnych i nabłyszczających bez potrzeby neutralizacji posadzki

Profesjonalny środek marki Swish służący do usuwania powłok polimerowych i woskowych z podłóg. Swish Liberty sprawdzi się świetnie w kontakcie z wieloma różnymi rodzajami podłóg np. wykonanymi z płytek ceramicznych, kamienia i betonu oraz linoleum i PCV.

Wysoce skoncentrowana receptura preparatu Swish Liberty oparta została w całości o płynne, silnie aktywne składniki, zapewniające błyskawiczne działanie, ale także nie zostawią niepożądanych osadów. Wysokie właściwości rozpuszczające środka pozwolą Ci bez wysiłku pozbyć się nawet do 3 warstw powłok jednocześnie.

Oferowany środek marki Swish w bardzo wydajny sposób poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami. Dzięki niemu oszczędzisz przede wszystkim na kosztach transportu i miejscu magazynowym. Środek zagwarantuje Ci wysoką skuteczność w niezwykle przystępnej cenie.


Instrukcja stosowania

  • Przed właściwym użyciem środka, posadzkę należy zamieść, aby usunąć luźne zabrudzenia. Polecane jest ustawienie znaków ostrzegających przed śliską podłogą.
  • Preparat wymieszaj z czystą, niegorącą, wodą, aby stworzyć roztwór o stężeniu zgodnym z zaleceniami. W zależności od grubości powłok, które chcesz usunąć, wykorzystaj 100, 400 lub 600 ml preparatu na 1 litr wody.
  • Roztwór nanieś za pomocą mopa na posadzkę i pozostaw na około 5-10 minut, aby mógł wejść w reakcję z powłoką, jednak nie dopuść do jego wyschnięcia. Jeśli zajdzie taka potrzeba należy powtórzyć czynność.
  • Powłoki należy ścierać przy użyciu padów obracających się z prędkością od około 175 do 300 obr./min.
  • Zbierz środek i starte powłoki przy użyciu mopa lub odkurzacza na mokro po czym spłucz posadzkę czystą wodą.
  • Na koniec wytrzyj posadzkę mopem z zimną wodą i pozostaw do wyschnięcia.


Parametry

Pojemność:1 l