• Swish Nano Glass - Płyn do mycia szyb z nanotechnologią - 5 l - Higiena.NET

Swish Nano Glass - Płyn do mycia szyb z nanotechnologią - 5 l

Kod towaru: SWISH NANO GLASS 5L

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 29,20

Ilość:

Producent: Swish

Marka: Swish

W magazynie: 21 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Swish Nano Glass - Płyn do mycia szyb z nanotechnologią - 5 l

Opis

Swish Nano Glass - Płyn do mycia szyb z nanotechnologią - 5 l

Świetnej jakości płyn do czyszczenia szkła, tworzyw sztucznych i innych powierzchni odpornych na działanie wody. Sprawdzi się perfekcyjnie przede wszystkim podczas mycia okien. Wyjątkowa formuła Swish Nano Glass nie zawiera alkoholu, dlatego jest bezpieczna dla czyszczonych materiałów, nawet tych najbardziej delikatnych.

Dzięki temu oferowany preparat pomoże nam usunąć wszelkie trudne zabrudzenia, a dodatkowo pozostawi powierzchnię bez smug i zacieków, oraz nada jej krystaliczny połysk. To doskonałe rozwiązanie np. w przypadku usuwania odcisków palców lub plam tłuszczu.

Bardzo ważnym usprawnieniem oferowanego preparatu jest wykorzystana podczas jego produkcji nanotechnologia. Zastosowanie jej sprawia, że drobinki kurzu oraz inny brud nie osadzają się tak łatwo na powierzchni, dzięki czemu pozostaną czyste przez znacznie dłuższy czas. Warto zauważyć, że ma to bezpośrednie przełożenie również na wydajność środka, ponieważ rzadsze sprzątanie oznacza po prostu mniejsze zużycie płynu myjącego.

Nanocząsteczki to także dodatkowe właściwości hydrofobowe. Oznacza to, że nasze szyby czy lustra silniej odpychają od siebie krople wody. W ten sposób pozostaje na nich znacznie mniej plam oraz wolniej zaparowują.

Swish Nano Glass to produkt, który łączy w sobie profesjonalne działanie oraz wysoką wydajność, gwarantującą znacznie mniejsze, bardziej ekonomiczne zużycie preparatu przy zachowaniu 100% skuteczności. To niezawodny sposób na porządek zarówno w domu jak i w miejscu pracy. Będzie niezastąpiony w restauracji, przychodni czy po prostu w biurze, np. podczas pielęgnacji lad chłodniczych w branży gastronomicznej.


Zalety produktu

  • Łagodna formuła bez alkoholu
  • Właściwości hydrofobowe – mniej plam po kroplach wody
  • Właściwości antystatyczne - brud wolniej się osadza
  • Doskonała wydajnosć = wolniejsze zużycie
  • Krystaliczna czystość bez smug i zacieków


Zastosowanie

Środek jest gotowy do użycia - należy naniesć go na czyszczoną powierzchnię, a następnie wyczyścić szmatką i przetrzeć do sucha.


Parametry

Pojemność:5 l

Dokumenty

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.