• Swish Odor Sorb - Środek do usuwania przykrych zapachów w granulkach - 450 g - Higiena.NET

Swish Odor Sorb - Środek do usuwania przykrych zapachów w granulkach - 450 g

Kod towaru: ODOR SORB

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 29,85

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Swish

Marka: Swish

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Swish Odor Sorb - Środek do usuwania przykrych zapachów w granulkach - 450 g

Opis

Granulki do usuwania przykrych zapachów

Profesjonalny środek marki Swish w formie granulek do neutralizacji nieprzyjemnych zapachów. To perfekcyjnie rozwiązanie zwłaszcza w miejscach narażonych na częste pojawianie się odoru np. w toaletach, pomieszczeniach z koszami na odpady czy szpitalach. Sprawdzi się jednak także, jeśli pragniesz zapewnić swoim przestrzeniom kompleksową czystość i zmaksymalizować komfort przebywania w nich.

Formuła oferowanego preparatu oparta została o aktywne, niezwykle silne składniki, które skutecznie niszczą niepożądane zapachy, zamiast tylko je maskować. Odor Sorb jest przede wszystkim niezwykle prosty w zastosowaniu. Jedyne co należy zrobić, to rozsypać równomiernie granulki w okolicy miejsca, gdzie występuje nieprzyjemny zapach, a po skończeniu neutralizacji, zamieść środek i wyrzucić np. do kosza. Korzystanie z oferowanego produktu marki Swish umożliwi Ci pozbycie się odoru właściwie bez wysiłku i sprawi, że Twoja praca stanie się łatwa i szybka.

Skoncentrowana receptura środka, oprócz silnego działania, gwarantuje także bardzo wydajne dozowanie, a co za tym idzie oszczędność. Wystarczy niewielka ilość granulek, aby skutecznie pozbyć się wszystkich uporczywych zapachów i zagwarantować Twoim pomieszczeniom przyjemną, delikatną świeżość.


Instrukcja stosowania

Około 30-60 g granulek wystarcza na około 10 m2 powierzchni. Rozsyp równomiernie granulki w całym pomieszczeniu lub okolicy miejsca występowania przykrego zapachu. Gdy zapach zostanie już zneutralizowany, usuń granulki np. zamieć i wsyp je do kosza.

Uwaga! Nie należy rozsypywać granulek w muszlach toaletowych i pisuarach. Substancja jest drażniąca dla oczu.


Parametry

Pojemność:450 g