• Swish Zenith – Krem konserwująco-nabłyszczający do polerowania podłóg – 450 ml
 - Higiena.NET

Swish Zenith – Krem konserwująco-nabłyszczający do polerowania podłóg – 450 ml

Kod towaru: SWISH/ZENITH/CREME/450ML

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 79,20

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Swish

Marka: Swish

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Swish Zenith – Krem konserwująco-nabłyszczający do polerowania podłóg – 450 ml

Opis

Krem konserwująco-nabłyszczający o dodatkowym działaniu antypoślizgowym do polerowania posadzek

Fachowy, bardzo wydajny środek do polerowania wszystkich rodzajów posadzek np. płytek ceramicznych, podłóg betonowych, linoleum czy PCV. To doskonałe rozwiązanie podczas konserwacji i pielęgnacji podłóg w centrach handlowych, halach produkcyjnych i magazynowych czy biurach.

Nowoczesna receptura Swish Zenith nie tylko zapewni nieskazitelny, naturalny połysk eksploatowanym powierzchniom, ale także bardzo skutecznie wypełni ubytki powstałe w skutek eksploatacji. Co więcej, zawarte w formule kremu aktywne składniki konserwujące zwiększą ochronę przed pojawianiem się zabrudzeń wskutek dalszej eksploatacji. Innymi słowy, Swish Zenith zagwarantuje Twoim powierzchniom czystość przez znacznie dłuższy czas. Dodatkowo, już jedno użycie kremu na posadzce wyraźnie zwiększa jej właściwości antypoślizgowe, co przekłada się na zminimalizowanie prawdopodobieństwa wystąpienia przykrych wypadków.

Swish Zenith łączy w sobie profesjonalne działanie oraz wysoką wydajność, gwarantującą znacznie bardziej oszczędne zużycie preparatu przy zachowaniu 100% skuteczności. Oferowany produkt wyraźnie podniesie efektywność pracy i zaskoczy pozytywnie nawet najbardziej wymagających klientów.


Instrukcja stosowania

Przed zastosowaniem należy usunąć z posadzki wszystkie luźne zabrudzenia oraz materiały, które do niej przywarły np. zaschnięte gumy do żucia.

Środek jest gotowy do użycia. Na posadzkę należy wycisnąć z tubki wstążkę kremu o długości około 7 cm i rozprowadzić przy użyciu polerki o prędkości min.1500 obr/min. Zalecane jest używanie białych padów do polerowania. Po skończeniu polerowania, należy zamieć posadzkę, aby usunąć kryształki, będące pozostałością po materiałach ściernych.


Parametry

Pojemność:450 ml

Dokumenty

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!