• Buzil T464 Bucasan Trendy - Środek do mycia sanitariatów - 1 l - Higiena.NET

Buzil T464 Bucasan Trendy - Środek do mycia sanitariatów - 1 l

Kod towaru: T464/1L

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 18,10

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Buzil

Marka: Buzil

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Buzil T464 Bucasan Trendy - Środek do mycia sanitariatów - 1 l

Opis

Buzil T464 Bucasan Trendy - Środek do mycia sanitariatów - 1 l

Profesjonalny płyn do mycia powierzchni sanitarnych, odpornych na działanie kwasu. Sprawdzi się doskonale podczas czyszczenia materiałów często spotykanych w łazienkach, takich jak np. płytki PCV, stal nierdzewna i chromowana, umywalki ceramiczne czy muszle toaletowe. Bucasan Trendy to nowoczesny preparat, który w prosty i szybki sposób pomoże nam pozbyć się zabrudzeń z naszej łazienki, nawet tych najbardziej uciążliwych.

Doskonale sprawdzi się w przypadku usuwania ciągle powracających osadów z kamienia wodnego, pozostałości mydła czy śladów uryny. Co ważne, formuła z efektem sperlania sprawia, że oferowany preparat nie pozostawia po użyciu smug czy zacieków. Zamiast tego nada czyszczonym powierzchniom naturalnego połysku, dzięki czemu będą wyglądały niemal jak nowe bez nadmiernego polerowania.

Co więcej, silnie skoncentrowana receptura Bucasan Trendy sprawia, że jedna butelka wystarczy nam na bardzo długi czas. Do skutecznego działania wystarczy już niewielka ilość środka rozpuszczonego w wodzie. W ten sposób możemy z łatwością dostosować siłę środka do konkretnego poziomu zabrudzeń w naszej łazience. Doskonała wydajność Bucasan Trendy ma bezpośrednie przełożenie na zmniejszenie naszych kosztów – nie tylko rzadziej kupujemy środki czystości, ale także generujemy mniej odpadów z tworzyw sztucznych.


Zastosowanie

Preparat Bucasan Trendy może być używany zarówno do codziennych prac w domowej łazience jak i w przypadku maszynowego mycia większych powierzchni np. galerii handlowych, dworców czy obiektów sportowych. Jest kompatybilny z pianownicą i maszynami jednotarczowymi.

W przypadku czyszczenia wnętrza muszli toaletowej, zalecane jest korzystanie z płynu w formie nierozcieńczonej. W takiej formie lepiej przylega do powierzchni i usuwa szkodliwe drobnoustroje, np. bakterie.

Aby korzystać z Bucasan Trendy w formie sprayu wystarczy rozcieńczyć około 50 ml środka w 600 ml czystej wody.

Proporcje preparatu w stosunku do czystej wody podczas używania z pianownicy powinny oscylować na poziomie 1:5-1:10, w zależności od stopnia zabrudzeń.

Podczas codziennego mycia łazienki wystarczy użyć 20-50 ml preparatu na 10 litrów czystej wody, natomiast do czyszczenia gruntownego wystarczy roztwór od 200 do 1000 ml preparatu na 10 litrów czystej wody.


Parametry

Pojemność:1 l
Wartość pH:0,5