• Texxor – Rękawice robocze, długie, nitrylowe, zielone – S - Higiena.NET
  • Texxor – Rękawice robocze, długie, nitrylowe, zielone – S - Higiena.NET

Texxor – Rękawice robocze, długie, nitrylowe, zielone – S

Kod towaru: 2360/S

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 6,55

Ilość:

Jednostka miary: para

Producent: Texxor

Marka: Texxor

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Texxor – Rękawice robocze, długie, nitrylowe, zielone – S
  • Texxor – Rękawice robocze, długie, nitrylowe, zielone – S

Opis

Texxor – Rękawice robocze, długie, nitrylowe, zielone – S

Profesjonalne rękawice robocze wykonane z nitrylu, niezwykle elastycznego materiału stanowiącego alternatywę dla lateksu. Sprawdzą się perfekcyjnie w przypadku wszystkich, podstawowych zadań w przemyśle chemicznym, budowlanym, samochodowym czy lakierniczym np. przy produkcji farb.

Największą zaletą wykorzystywanego materiału jest przyjazność dla skóry. W przeciwieństwie do lateksu, nitryl jest hipoalergiczny, dzięki czemu ryzyko wystąpienia reakcji uczuleniowych spada właściwie do zera, wyraźnie zwiększając tym samym ich funkcjonalność w Twoim miejscu pracy.

Dzięki szczelnej warstwie nitrylu i wykonanej z bawełny wyściółce wewnątrz, która wchłania pot, rękawice zapewnią Twoim dłoniom świetną ochronę przed przedostawaniem się mikroorganizmów, uszkodzeniami mechanicznymi i zabrudzeniami z takich uciążliwych substancji jak smary, oleje czy rozpuszczalniki.

Aby zagwarantować pewny chwyt i znacząco zwiększyć komfort noszenia, powierzchnia rękawic wyposażona została w szorstką fakturę antypoślizgową. Dodatkowo, rolowany, elastyczny mankiet pomaga dopasować rękawice do dłoni oraz ułatwia ich zakładanie i zdejmowanie.


Zastosowanie

Produkt marki Texxor jest wielokrotnego użytku. Przed użyciem zalecane jest sprawdzenie pod względem powodowanych uszkodzeń oraz niekorzystanie z rękawic, które już uległy uszkodzeniu. Rękawice są zgodne z normą EN388 (ochrona mechaniczna), EN374 (ochrona chemiczna) oraz EN347 (ochrona bakteriologiczna).


Parametry

Kolor:Zielony
Materiał:Nitryl - syntetyczny lateks
Rozmiar:S
Opakowanie:1 para

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!