• Tork – Czyściwo nasączane do dezynfekcji – 60 sztuk - Higiena.NET

Tork – Czyściwo nasączane do dezynfekcji – 60 sztuk

Kod towaru: 193602

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 17,75

Ilość:

Jednostka miary: opakowanie

Producent: Essity

Marka: Tork

W magazynie: 1 opk
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Tork – Czyściwo nasączane do dezynfekcji – 60 sztuk

Opis

Tork – Czyściwo nasączane do dezynfekcji – 60 sztuk

Praktyczne ściereczki nasączone środkiem do dezynfekcji na bazie alkoholu. Stanowią bardzo praktyczny dodatek do wyposażenia każdego miejsca, w którym sterylność stoi na pierwszym miejscu np. przychodni lekarskiej, szpitala, studia tatuażu czy salonu kosmetycznego.

Prezentowane ściereczki bardzo szybko usuną wszelkiego rodzaju szkodliwe drobnoustroje, w tym również koronawirusa. Korzystanie z nich jest banalnie proste i po prostu wygodne. Nasączone czyściwo jest gotowe do użycia bezpośrednio po wyjęciu ze szczelnie zamykanego opakowania. Wystarczy jedynie przetrzeć dokładnie powierzchnie i poczekać kilka chwil.

Dzięki niewielkim rozmiarom opakowania ściereczki do dezynfekcji możesz mieć zawsze przy sobie - zmieszczą się w torebce czy plecaku. To doskonały sposób na szybką i łatwą dezynfekcję właściwie w każdym miejscu. Dodatkowo, są bardzo łagodne dla skóry, dlatego nawet częste ich stosowanie nie przyczyni się do powstania podrażnień. Sprawia to, że nadadzą się perfekcyjnie do regularnej dezynfekcji.


Zastosowanie

Chusteczki należy wyjmować z opakowania po jednej sztuce, aby zachować wilgoć pozostałych. Po przetarciu powierzchni odczekaj czas wymagany do przeprowadzenia pełnej dezynfekcji zgodnie z poniższą tabelą:

  • Wirusy osłonkowe (w tym koronawirusy) - 30 sekund
  • Bakterie - 5 minut
  • Drożdże - 5 minut


Parametry

Ilość:60 ściereczek
Opakowanie zbiorcze:1 karton = 12 sztuk