• Tork - Czyściwo papierowe z makulatury, 1-warstwa, 250 m, W6 - Niebieskie
 - Higiena.NET

Tork - Czyściwo papierowe z makulatury, 1-warstwa, 250 m, W6 - Niebieskie

Kod towaru: 130002

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 278,50

Ilość:

Jednostka miary: karton

Producent: Essity

Marka: Tork

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Tork - Czyściwo papierowe z makulatury, 1-warstwa, 250 m, W6 - Niebieskie

Opis

Chłonne czyściwo papierowe wykonane z makulatury - Niebieskie

Świetnej jakości czyściwo papierowe marki Tork, kompatybilne z uszczelnionymi dozownikami w systemie W6. Produkt stworzony został głównie z myślą o profesjonalnym zastosowaniu i klientach, dla których troska o środowisko ma znaczenie.

Skład czyściwa oparty został w całości o ekologiczne włókna pochodzące z recyklingu. Choć wykorzystana została tylko jedna warstwa makulatury, czyściwo wyróżnia się bardzo wysoką chłonnością. Dzięki temu bez żadnych problemów poradzi sobie z trudnymi zadaniami np. błyskawicznie zbiera rozlane płyny i czyści plamy oleju. Co więcej, prezentowana rolka jest jedną z najdłuższych dostępnych na rynku opcji, co czyni z niej rozwiązanie idealne w miejscach o dużym natężeniu ruchu, które odwiedza duża liczba gości. Wykorzystanie oferowanego czyściwa zdecydowanie zmniejsza częstotliwość potrzeby wymiany wkładów.

Przedstawiane czyściwo cieszy się bardzo dużym zaufaniem klientów również dzięki szerokiemu polu zastosowań. Sprawdzi się doskonale w przypadku wszystkich zadań związanych z myciem i wycieraniem nawet silnie zabrudzonych powierzchni, ale także podczas osuszania rąk. Co ważne, czyściwo może być wykorzystywane w kontakcie z żywnością, dzięki czemu sprawdzi się perfekcyjnie w przemyśle związanym z przetwórstwem jedzenia czy w restauracjach. Dodatkowo, jego niebieski kolor jest bardzo widoczny, przez co łatwiej wykryć jego skrawki w przetwarzanym lub przygotowywanym jedzeniu. Stanowi niezawodne wsparcie w Twojej pracy, czyniąc ją znacznie prostszą i szybszą.


Kompatybilne produkty

Czyściwo współpracuje jedynie z dozownikami marki Tork w systemie W6.


Parametry

System:W6 - System dozowników z uszczelnieniem
Materiał wykonania:Makulatura
Długość rolki:250 m
Szerokość rolki: 19,5 cm
Średnica rolki: 19 cm
Warstwy:1
Kolor:niebieski
Jednostka sprzedaży:1 karton = 6 rolek

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.