• Tork - Papier toaletowy w rolkach mini jumbo, 2-warstwowy - Biały - Higiena.NET
 • Tork - Papier toaletowy w rolkach mini jumbo, 2-warstwowy - Biały - Higiena.NET

Tork - Papier toaletowy w rolkach mini jumbo, 2-warstwowy - Biały

Kod towaru: 120231

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 78,90

Ilość:

Jednostka miary: karton

Producent: Essity

Marka: Tork

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

5 Średnia ocena: 5 / Ilość opinii: 2
 • Tork - Papier toaletowy w rolkach mini jumbo, 2-warstwowy - Biały
 • Tork - Papier toaletowy w rolkach mini jumbo, 2-warstwowy - Biały

Opis

Tork - Papier toaletowy mini jumbo, 2-warstwowy – Biały

Uwaga! Oferowany papier toaletowy został zastąpiony produktem Tork 472102. To doskonała alternatywa w podobnym zakresie cenowym.

Wysokiej jakości papier toaletowy marki Tork w rolkach mini jumbo. Charakteryzuje się wyraźnie niższą ceną niż pozostałe pozycje z katalogu producenta, lecz w żadnym wypadku nie odbiega jakością od innych jego produktów.

Oferowany papier toaletowy mini jumbo został stworzony z myślą o harmonijnym połączeniu bardzo dobrych parametrów i możliwie największej oszczędności pieniędzy. Dlatego stanowi kompromis, który zadowoli osoby poszukujące zarówno świetnej jakości, ale i ekonomicznych rozwiązań, które nie nadszarpną budżetu.

Nie od dziś wiadomo, że łazienka to bardzo ważny element wizerunku miejsca, które odwiedzamy. Wszyscy zwracamy przecież uwagę na to czy jej wnętrze jest zadbane i higienicznie czyste. Jeśli tak jest, czujemy się po prostu bardziej komfortowo.

Duży wpływ na naszą ocenę ma często również odpowiednie wyposażenie toalety i jego jakość, np. ręczniki do osuszania dłoni lub papier toaletowy. Profesjonalne produkty marki Tork pomagają nam wychodzić naprzeciw potrzebom naszych gości i pozwalają się pozytywnie wyróżnić.

Prezentowany tutaj produkt to bardzo miękki papier toaletowy, który gwarantuje użytkownikom naszych toalet wygodę. Dodatkowo, jego skład został oparty na bazie dwóch warstw doskonałej, ekologicznej makulatury – co na zawsze zburzy mit, jakoby produkty wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu miały posiadać gorsze właściwości. Przyjemna w dotyku faktura oferowanego papieru toaletowego bez wątpienia wzbudzi pozytywne odczucia u osób odwiedzających naszą łazienkę.

Papier toaletowy mini jumbo jest również bardzo wytrzymały, co w połączeniu z odpowiednią miękkością sprawia, że użytkownicy toalet wykorzystają po prostu znacznie mniej odcinków. Oczywiście ma to bezpośredni i bardzo pozytywny wpływ na znaczne zmniejszenie zużycia papieru toaletowego, co z kolei wiąże się z oszczędnością pieniędzy.

Warto także zwrócić uwagę na nieco inną formę rolki. Papier toaletowy mini jumbo posiada większą średnicę, ponieważ jest o wiele dłuższy niż większość standardowych produktów dostępnych w sklepach. W widocznej cenie otrzymujemy 12 rolek, a każda z nich to aż 170 metrów papieru toaletowego, co łącznie daje nam zawrotna liczbę ponad 2 kilometrów!

Dzięki temu znacznie rzadsza staje się oczywiście potrzeba wymiany wkładów w naszych dozownikach, co zdecydowanie odciąża nasz personel.

Papier toaletowy mini jumbo, oprócz wydajności i miękkości, wyróżnia się również aspektami czysto wizualnymi. Śnieżnobiały kolor oraz ozdobne tłoczenia gwarantują użytkownikom naszych toalet poczucie luksusu, na które my nie musimy wydać kroci. Jest to szczególnie istotne dla miejsc, które pragną być postrzegane jako prestiżowe.


Zalety

Prezentowany papier toaletowy wyróżnia się na wielu płaszczyznach. Poniżej prezentujemy niektóre z jego cech:

 • Bardzo długie rolki – łącznie ponad 2 kilometry papieru toaletowego
 • Wykorzystanie ekologicznej makulatury
 • Miękka i przyjemna w dotyku faktura
 • Duża odporność na rozdarcia
 • Schludny biały kolor i ozdobne tłoczenia


Kompatybilne produkty

Papier toaletowy w rolkach mini jumbo może być najefektywniej wykorzystywany w połączeniu z oryginalnymi dozownikami marki Tork w systemie T2.

Za ich sprawą możemy jeszcze skuteczniej niż dotychczas kontrolować zużycie rolek, co ma bezpośrednie przełożenie na bardzo dużą oszczędność pieniędzy.


Parametry

System:T2 - system papieru toaletowego w roli Mini Jumbo
Warstwy:2
Materiał:makulatura
Wysokość roli:10 cm
Długość roli:170 m
Średnica roli:19 cm
Liczba odcinków:1214
Kolor:biały
Opakowanie:1 karton = 12 rolek

Opinie

 • DariuszPak

  Dobry produkt w przystępnej cenie. Jest używany w moim miejscu pracy i spełnia swoje zadanie

 • Michal Zabrycki

  Ok, robi swoją robote i niewiele kosztuje. W naszej restauracji pasuje