Tork – Pianka do higienicznej dezynfekcji rąk – 950 ml

Kod towaru: 520101

Cena brutto 62,10

Producent: Essity

Marka: Tork

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

Opis

Tork - Pianka do higienicznej dezynfekcji rąk – 950 ml

Profesjonalny preparat do mycia i dezynfekcji rąk - nowoczesne i niezwykle wygodne rozwiązanie marki Tork, światowego lidera na rynku produktów higienicznych, stanowiącego od wielu lat najtrafniejszy wybór dla placówek fachowych, np. o charakterze gastronomicznym czy sanitariatów.

Pianka, dzięki swojej wyjątkowej recepturze na bazie naturalnych dla środowiska składników w ekonomiczny i bezpieczny dla skóry sposób zadba kompleksowo o higienę Twoich rąk – nie tylko zapewnia nieskazitelną czystość, ale także zapobiega zniszczeniom dłoni.

Na wysoką funkcjonalność środka dezynfekującego marki Tork wpływa przede wszystkim niezwykle wygodny sposób użytkowania produktu. Brak wymogu spłukiwania preparatu wodą znacząco zwiększa wydajność oraz wygodę. Idealne sprawdzi się w lokalach gastronomicznych, gdzie wymagany jest stały kontakt z żywnością, lub w szpitlach. Dodatkowo, prostota obsługi gwarantuje możliwość bardzo szybkiej i bezproblemowej wymiany wkładów, które wraz z opróżnianiem zawartości kurczą się, tym samym znacząco zmniejszając ilość pozostałych odpadów.


Kompatybilne produkty

Mydło może być wykorzystywane jednie w połączeniu z dozownikami marki Tork w systemie S4


Parametry

System:S4 – system dozowania mydła w pianie
Pojemność: 950 ml
Średnia ilość dozowań:2375
Kolor:Przeźroczysty