• Tork – Pianka do higienicznej dezynfekcji rąk – 950 ml - Higiena.NET
  • Tork – Pianka do higienicznej dezynfekcji rąk – 950 ml - Higiena.NET

Tork – Pianka do higienicznej dezynfekcji rąk – 950 ml

Kod towaru: 520101

Cena brutto 57,75

Producent: Essity

Marka: Tork

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Tork – Pianka do higienicznej dezynfekcji rąk – 950 ml
  • Tork – Pianka do higienicznej dezynfekcji rąk – 950 ml

Opis

Tork – Pianka do higienicznej dezynfekcji rąk – 950 ml

Profesjonalny preparat do mycia i dezynfekcji rąk - nowoczesne i niezwykle wygodne rozwiązanie marki Tork, światowego potentata na rynku produktów higienicznych o fachowym zastosowaniu, np. w gastronomii czy sanitariatach.

Pianka, dzięki swojej wyjątkowej recepturze na bazie naturalnych dla środowiska składników w ekonomiczny i bezpieczny dla skóry sposób zadba kompleksowo o higienę Twoich rąk – nie tylko zapewnia nieskazitelną czystość, ale także zapobiega zniszczeniom dłoni.

Na wysoką funkcjonalność środka dezynfekującego marki Tork wpływa przede wszystkim niezwykle wygodny sposób użytkowania produktu. Brak wymogu spłukiwania preparatu wodą znacząco zwiększa wydajność oraz wygodę. Dodatkowo preparat odznacza się prostotą obsługi, która gwarantuje możliwość bardzo szybkiej i bezproblemowej wymiany wkładów. Idealne sprawdzi się w lokalach gastronomicznych, gdzie wymagany jest stały kontakt z żywnością.


Instrukcja stosowania

Pianka jest kompatybilna z dozownikami marki Tork w systemie S4, które gwrantują prostą i szybką wymianę wkładów potwierdzoną certyfikatem Easy-to-use. Niewielką ilość środka należy nanieść na dłonie i dokładnie rozprowadzić, wmasowując w skórę. Dzięki jednorazowej, szczelnej butelce i wygodnej pompce wyraźnie zmniejszone zostało ryzyko wystąpienia zakażeń krzyżowych. Co więcej, opakowanie kurczy się wraz z zużywaniem środka, co pozwala zredukować odpady.


Parametry

System Tork:S4 - system mydeł w pianie
Pojemność:950 ml
Średnia ilość dozowań:2375
Kolor:Bezbarwny