• Tork – Preparat do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk w płynie – 1 l 
 - Higiena.NET

Tork – Preparat do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk w płynie – 1 l

Kod towaru: 420118

Podatek VAT: 8,00%

Cena brutto 60,10

Ilość:

Producent: Essity

Marka: Tork

W magazynie: 10 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Tork – Preparat do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk w płynie – 1 l

Opis

Tork – Preparat do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk w płynie – 1 l

Niezawodny preparat do dezynfekcji rąk w płynie - efektywne i niezwykle wygodne rozwiązanie marki Tork, światowego potentta na rynku produktów higienicznych wysokiej jakości, stanowiącego od wielu lat najtrafniejszy wybór dla placówek fachowych, np. o charakterze gastronomicznym czy sanitariatów. Preparat został stworzony przede wszystkim z myślą o placówkach w których higiena odgrywa kluczowe znaczenie,sprawdzi się w pomieszczeniach wymgających dezynfekcji chirurgicznej.

Produkt marki Tork dzięki swojej wyjątkowo silnie skoncentrowanej recepturze na bazie alkoholu i naturalnych dla środowiska składników w ekonomiczny i całkowicie bezpieczny dla skóry sposób zadba kompleksowo o higienę Twoich rąk – nie tylko zapewnia najwyższy standard czystości, ale także zapobiega zniszczeniom dłoni, nawet przy częstym użytkowaniu.

Na wysoką funkcjonalność środka dezynfekującego wpływa przede wszystkim niezwykle komfortowy sposób użytkowania produktu. Brak wymogu spłukiwania preparatu wodą znacząco zwiększa wydajność oraz wygodę. Dodatkowo, proponowane przez markę Tork rzowiązanie wykorzystujące wymienne wkłady wyznacza zupełnie nowe standardy w dziedzinie higieny, niemal całkowicie wykluczając ryzyko przenoszenia się bakterii. Prostota obsługi gwarantuje możliwość bardzo szybkiej i bezproblemowej wymiany wkładów, które wraz z opróżnianiem zawartości kurczą się, tym samym znacząco zmniejszając ilość pozostałych odpadów.


Kompatybilne produkty

Preparat może być wykorzystywany jednie w połączeniu z dozownikami marki Tork w systemie S1


Parametry

System:S1 – system dozowania mydła w płynie
Pojemność: 1 l
Średnia ilość dozowań:1000
Kolor:Przeźroczysty
Opakowanie zbiorcze:1 karton = 6 sztuk