• Tork - Ręcznik papierowy w składce ZZ, biały, H3, 4000 szt. - Advanced - Higiena.NET
  • Tork - Ręcznik papierowy w składce ZZ, biały, H3, 4000 szt. - Advanced - Higiena.NET

Tork - Ręcznik papierowy w składce ZZ, biały, H3, 4000 szt. - Advanced

Kod towaru: 290184

Cena brutto 72,00 99,55

Ilość:

Jednostka miary: karton

Producent: Essity

Marka: Tork

Dużo w magazynie
Od ręki

Wystaw opinie:

5 Średnia ocena: 5 / Ilość opinii: 2
  • Tork - Ręcznik papierowy w składce ZZ, biały, H3, 4000 szt. - Advanced
  • Tork - Ręcznik papierowy w składce ZZ, biały, H3, 4000 szt. - Advanced

Opis

Tork - Ręcznik papierowy w składce ZZ, H3, biały, 4000 szt. - Advanced

Wysokiej jakości ręczniki papierowe, które stanowią nowoczesne i ekonomiczne rozwiązanie proponowane przez markę Tork. Sprawdzą się perfekcyjnie w każdym miejscu o średnim lub dużym natężeniu ruchu, np. w galeriach handlowych, dworcach czy szpitalach.

To doskonały produkt do zastosowania w toaletach w których liczy się dobry standard i troska o zadowolenie odwiedzających. Stanowią bardzo popularny wybór miejsc związanych z sektorem HoReCa i medycznym, takich jak restauracje, hotele czy przychodnie lekarskie. Ich dodatkowym atutem jest fakt, że mogą być stosowane w kontakcie z żywnością.

Ręczniki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewniać jak najwyższy komfort osuszania dłoni, a przy tym minimalizować nasze koszty.

Ich skład oparty został na bazie dwóch warstw miękkiej celulozy i ekologicznej makulatury, której stosowanie nie tylko wpływa pozytywnie na środowisko naturalne (potwierdzone certyfikatem Ecolabel), ale również pozwala nam zaoszczędzić pieniądze. Nowoczesne połączenie celulozy i makulatury sprawia, że ręcznik jest miękki i po prostu przyjemny w dotyku. Dodatkowo, schludny biały kolor i wzór zastosowany na arkuszach wpływają na pozytywnie odbiór prezentowanego produktu w miejscach, gdzie estetyka odgrywa ważną rolę.

Co więcej, ręczniki wykonano w formie składki ZZ, dzięki czemu mogą być używane w połączeniu z dozownikami ułatwiającymi ich pobieranie. Takie połączenie daje nam gwarancję jeszcze bardziej zmniejszonego zużycia.

Ręczniki sprzedawane są w kartonie, który zawiera w sobie aż 20 mniejszych opakowań, tj. bind. Każde takie opakowanie to z kolei 200 arkuszy ręcznika, co przy zakupie całego kartonu daje nam liczbę aż 4000 ręczników papierowych. Taka ogromna liczba wystarcza na bardzo długi czas.


Cechy produktu

  • Miękki = przyjemne osuszanie dłoni
  • Ekologiczna makulatura (Ecolabel)
  • Przystępna cena i wydajność = oszczędność
  • Schludny, dobry wygląd
  • Aż 4000 sztuk ręczników w kartonie


Kompatybilne produkty

Dla zmaksymalizowania wydajności ręcznika polecane jest używanie go w dozownikach. Jest on kompatybilny jedynie w połączeniu z dyspenserami marki Tork w systemie H3, które obsługują właśnie ręczniki w składce typu ZZ i C.


Parametry

System:H3 - system ręczników w składce ZZ i C
Warstwy:2
Materiał:celuloza + makulatura
Kolor:biały
Wymiary odcinka:23 x 23 cm
Opakowanie:1 karton = 20 bind po 200 odcinków = 4000 odcinków

Opinie

  • bardzo dobry produkt

  • Bardzo dobry ręcznik. Dużo lepszy od większości ręczników dostępnych na rynku w tym przedziale cenowym. Bardzo wydajny.