• Tork WHO-1 - Płyn do dezynfekcji rąk - 1 l - Higiena.NET

Tork WHO-1 - Płyn do dezynfekcji rąk - 1 l

Kod towaru: 999930

Podatek VAT: 8,00%

Cena brutto 30,85

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Essity

Marka: Tork

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Tork WHO-1 - Płyn do dezynfekcji rąk - 1 l

Opis

Tork - Płyn do dezynfekcji rąk WHO-1 z pompką - 1 l

Wysokiej jakości środek na bazie alkoholu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk, który spełnia wymogi WHO niezbędne do skutecznej walki z koronawirusem SARS-CoV-2. Oferowany preparat jest gotowy do bezpośredniego użycia. Niewielką ilość płynu należy dokładnie wmasować w dłonie, aby skutecznie usunąć wirusy, bakterie, grzyby i inne szkodliwe drobnoustroje.

Prezentowany płyn stanowi perfekcyjny sposób na zadbanie o zdrowie i bezpieczeństwo zarówno w domu, jak i w miejscu pracy. Tork WHO-1 sprawdzi się doskonale przede wszystkim w sektorze medycznych, czyli w takich miejscach jak szpitale czy przychodnie lekarskie. To także świetne rozwiązanie w lokalu gastronomicznym, supermarkecie czy salonie fryzjerskim lub kosmetycznym.

Receptura środka jest łagodna dla skóry, dzięki czemu odkażanie dłoni nie będzie już przykrym obowiązkiem, lecz przyjemnością. Duża zawartość gliceryny w składzie minimalizuje ryzyko wystąpienia zaczerwienień - nasze dłonie są dodatkowo chronione. Dodatkowo, praktyczna pompka, która umożliwia dozowanie rekomendowanej dawki, wspólnie czynią cały proces banalnie prostym. Dzięki temu Tork WHO-1 stanowi świetne rozwiązanie do regularnej dezynfekcji.


Cechy produktu

  • Skutecznie usuwa koronawirusa
  • Zapewnia higieniczną i chirurgiczną dezynfekcję
  • Poręczna butelka
  • Łagodny dla skóry
  • Wygodna pompka dozująca


Parametry

Pojemność:1 l