Swish Tried 'n' True - Preparat do regeneracji ochronnych powłok polimerowych - 18,9 l

Kod towaru: TRIED&TRUE/18,9L

Cena brutto 377,65

Producent: Swish

Marka: Swish

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

Opis

Preparat polimerowy do regeneracji i odnawiania powłok ochronnych

Fachowy środek marki Swish do mycia powierzchni i regeneracji uszkodzonych powłok ochronnych. Tried ’n’ True sprawdzi się doskonale na podłogach z linoleum, PCV, granitu i marmuru.

Oferowany preparat działa błyskawicznie i stanowi nieocenione wsparcie podczas walki z zabrudzeniami. Tworzy na powierzchni specjalną warstwę polimerową, która zabezpiecza ją przed brudem i innymi uciążliwymi śladami powstającymi na skutek regularnej eksploatacji. Dzięki niemu Twoje posadzki pozostaną czyste przez znacznie dłuższy czas.

Skoncentrowana receptura środka marki Swish w bardzo wydajny sposób poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami. Dodatkowo, Tried ’n’ True wyposażony został w formułę nabłyszczającą i antypoślizgową. Dzięki tym właściwościom Twoje posadzki będą nie tylko nieskazitelnie czyste, ale także zmniejszą ryzyko niefortunnych wypadków. Prezentowany środek wydłuży życie Twoich podłóg i wyraźnie wpłynie na usprawnienie oraz przyśpieszenie Twojej pracy.


Instrukcja stosowania

  • Przed właściwym użyciem środka, posadzkę należy wyczyścić i usunąć stare, zniszczone powłoki np. przy użyciu środka Swish Strip lub Swish Liberty, a następnie ją zneutralizować.
  • Rozprowadź na powierzchni dwie lub trzy warstwy środka Tried ’n’ True i odczekaj około 30 minut. Na podłogach porowatych lub kamiennych, zalecane jest użycie uszczelniacza lub podkładu.
  • Aby zregenerować zniszczone powłoki polimerowe, rozpuść od 2,5 ml do 125 ml środka w 1 litrze wody, po czym rozpyl na żądanej powierzchni. Na koniec wypoleruj lub umyj podłogę.


Parametry

Pojemność:18,9 l