• NANO ORANGE VC 241 – Preparat do czyszczenia podłóg, pomarańczowy – 1 l - Higiena.NET

NANO ORANGE VC 241 – Preparat do czyszczenia podłóg, pomarańczowy – 1 l

Kod towaru: VC 241

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 25,00

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Voigt

Marka: Voigt

Dużo w magazynie
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • NANO ORANGE VC 241 – Preparat do czyszczenia podłóg, pomarańczowy – 1 l

Opis

NANO ORANGE VC 241 – Preparat do czyszczenia podłóg, pomarańczowy – 1 l

Wysokiej jakości preparat do czyszczenia podłóg marki Voigt. Nowoczesna, wyjątkowo silnie skoncentrowana formuła środka nie tylko szybko usunie wszystkie zabrudzenia, ale także, dzięki właściwościom antystatycznym i nabłyszczającym, pomoże Ci kompleksowo zatroszczyć się o Twoje podłogi.

NANO ORANGE VC 241 stanowi perfekcyjne rozwiązanie w przypadku czyszczenia różnego rodzaju wodoodpornych powierzchni, takich jak płytki ceramiczne, marmur, PCV, czy linoleum. Preparat jest w pełni bezpieczny w użytkowaniu, technologia szybkiego odparowywania zapobiega pozostawieniu uciążliwych smug, zacieków i zarysowań. Dodatkowo, dzięki naturalnym olejkom zapachowych, pozbędziesz się niepoążadanych zapachów, zastępując je przyjemną, orzeźwiającą wonią cytrusów.

NANO ORANGE VC 241 łączy w sobie profesjonalne działanie oraz wysoką wydajność, gwarantującą znacznie mniejsze, bardziej ekonomiczne zużycie preparatu przy zachowaniu 100% skuteczności. Korzystanie z preparatu marki Voigt wyraźnie wpłynie na poziom komfortu i wydajność Twojej pracy, sprawiając, że jak dotąd bardzo trudne i czasochłonne czyszczenie, stanie się po prostu wygodne.


Zastosowanie

Środek należy rozcieńczyć z zimną lub ciepłą wodą. Aby zachować pełną wydajność, stężenie preparatu należy dostosować do poziomu zabrudzeń, tj. od około 50 - 150 ml na 10 l wody dla lekkich zabrudzeń, aż do wyższych stężeń dla zabrudzeń trudnych. Po umyciu podłogi preparatem, nie jest wymagane spłukiwanie wodą. Nadaje się do mycia mopem tradycyjnym, oraz przy zastosowaniu urządzeń do mycia maszynowego.


Parametry

Pojemność:1 litr