• Velox® Spray - Środek do mycia i dezynfekcji powierzchni - 1 l - Higiena.NET

Velox® Spray - Środek do mycia i dezynfekcji powierzchni - 1 l

Kod towaru: ML194

Podatek VAT: 8,00%

Cena brutto 29,00

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: medisept

Marka: Mediclean

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Velox® Spray - Środek do mycia i dezynfekcji powierzchni - 1 l

Opis

Velox® Spray - Środek do mycia i dezynfekcji powierzchni - 1 l

Profesjonalny środek do mycia i dezynfekcji powierzchni o błyskawicznym działaniu. Preparat działa bardzo skutecznie na bakterie, grzyby, prątki gruźlicy i wirusy, w tym na koronawirusy. Tak kompleksowe działanie i wysoka skuteczność, sprawdzi się bardzo dobrze w wymagających obszarach medycznych. Zarejestrowany jako produkt biobójczy i wyrób medyczny Velox Spray Neutral stanowi bardzo popularny wybór wśród przychodni lekarskich, szpitali czy gabinetów stomatologicznych.

Velox Spray Neutral nadaje się do szybkiej sterylizacji nie tylko powierzchni, ale także różnego rodzaju narzędzi, w tym aparatury zabiegowej i operacyjnej. Już po upływie 30 sekund od rozpylenia sprayu mamy pewność, że ryzyko zakażenia zostaje maksymalnie zredukowane. Jako, że środek w jednym cyklu zarówno czyści jak i dezynfekuje materiały, nasza praca zajmuje nam jeszcze mniej czasu. Dodatkowo, oferowany preparat jest bardzo wydajny – już niewielka jego ilość wystarczy, aby skutecznie zadbać o nasze bezpieczeństwo.

Co więcej, preparat Velox Spray Neutral jest łagodny dla wszystkich wodoodpornych powierzchni, a po użyciu nie pozostawia żadnych smug czy zarysowań. Dzięki niemu nasze materiały będą wyraźnie czyste i świeże już na pierwszy rzut oka.

Preparat dezynfekujący nadaje się oczywiście także do stosowania w innych obszarach, również w takich, w których powierzchnie mają bezpośredni kontakt z żywnością, np. w restauracjach a także salonach fryzjerskich czy SPA. Za jego sprawą, co w czasie pandemii koronawirusa jest szczególnie istotne, zadbamy o jak najwyższy poziom higieny w bardzo wygodny i szybki sposób. Prosty w użyciu aplikator w sprayu pomoże nam wyczyścić np. nasze stoły czy blaty robocze, co pomoże zapewnić bezpieczeństwo naszym klientom.


Polecane obszary stosowania

  • Salony kosmetyczne
  • Przychodnie lekarskie
  • Szpitale
  • Gabinety stomatologiczne
  • Galerie handlowe
  • Restauracje
  • Restauracje

Instrukcja stosowania

Spray wystarczy jedynie rozpylić z odległości około 30 cm na myte powierzchnie lub narzędzia. Należy przy tym zwrócić szczególną uwagę na to czy pokryty został cały pożądany obszar. Po upływie 30 sekund proces dezynfekcji jest gotowy. Środka Velox Spray Neutral nie trzeba spłukiwać z wyjątkiem stosowania na powierzchniach mających bezpośredni kontakt z żywnością, np. blatów kuchennych. W ich przypadku, wskazane jest spłukanie dezynfekowanego obszaru wodą pitną.


Parametry

Pojemność:1 l
Skład:63,7 g etanol i 6,3 g propan-2-ol