• Vizir Alpejska Świeżość - Proszek do prania białych ubrań - 275 g - Higiena.NET

Vizir Alpejska Świeżość - Proszek do prania białych ubrań - 275 g

Kod towaru: 971178

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 8,90

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Procter & Gamble

Marka: Vizir

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Vizir Alpejska Świeżość - Proszek do prania białych ubrań - 275 g

Opis

Vizir Alpejska Świeżość - Proszek do prania białych ubrań - 275 g

Wyjątkowo wydajny i skuteczny proszek do prania marki Vizir o doskonałych właściwościach czyszczących, który w przystępnej cenie przywróci Twoim tkaninom dawny, śnieżnobiały kolor. Skoncentrowana receptura środka wymaga zastosowania jedynie 70 g proszku, co umożliwia zwiększenie oszczędności i utrzymanie czystości ubrań w bardzo ekonomiczny sposób.

Proszek Vizir Alpejska Świeżość pozwoli Ci pozbyć się nawet najbardziej uciążliwych plam, w tym zabrudzeń z kawy i krwi. Oferowany produkt to rozwiązanie stworzone z myślą o bezpiecznym i skutecznym praniu wszystkich rodzajów tkanin z wyjątkiem wełny oraz naturalnego jedwabiu.

Vizir Alpejska Świeżość pozwoli Ci zadbać o Twoje ubrania w sposób kompleksowy. Dzięki niemu nie tylko pozbędziesz się plam, ale także pomożesz zachować tkaninom przyjemną miękkość i usuniesz przykre zapachy, zastępując je świeżą wonią, która utrzyma się na ubraniach przez bardzo długi czas. Z proszkiem Vizir Alpejska Świeżość zapewnisz sobie oraz swoim domownikom długotrwały komfort. Dodatkowo, konserwujące właściwości proszku wydłużą także bezawaryjne funkcjonowanie Twojej pralki.


Instrukcja stosowania

Wsyp około 70 g proszku do szufladki i włącz pralkę. Zalecane jest wypełnianie pralki ubraniami tylko do połowy pojemności bębna.


Parametry

Pojemność:275 g
Średnia liczba prań:4

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!