• Vizir Alpejska Świeżość - Proszek do prania białych ubrań - 1,5 kg - Higiena.NET

Vizir Alpejska Świeżość - Proszek do prania białych ubrań - 1,5 kg

Kod towaru: 723047

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 21,10

Producent: Procter & Gamble

Marka: Vizir

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

5 Średnia ocena: 5 / Ilość opinii: 1
  • Vizir Alpejska Świeżość - Proszek do prania białych ubrań - 1,5 kg

Opis

Vizir Alpejska Świeżość - Proszek do prania białych ubrań - 1,5 kg

Wyjątkowo wydajny i skuteczny proszek do prania marki Vizir o doskonałych właściwościach czyszczących, który w przystępnej cenie przywróci Twoim tkaninom dawny, śnieżnobiały kolor. Skoncentrowana receptura środka wymaga zastosowania jedynie 70 g proszku, co umożliwia zwiększenie oszczędności i utrzymanie czystości ubrań w bardzo ekonomiczny sposób.

Proszek Vizir Alpejska Świeżość pozwoli Ci pozbyć się nawet najbardziej uciążliwych plam, w tym zabrudzeń z kawy i krwi. Oferowany produkt to rozwiązanie stworzone z myślą o bezpiecznym i skutecznym praniu wszystkich rodzajów tkanin z wyjątkiem wełny oraz naturalnego jedwabiu.

Vizir Alpejska Świeżość pozwoli Ci zadbać o Twoje ubrania w sposób kompleksowy. Dzięki niemu nie tylko pozbędziesz się plam, ale także pomożesz zachować tkaninom przyjemną miękkość i usuniesz przykre zapachy, zastępując je świeżą wonią, która utrzyma się na ubraniach przez bardzo długi czas. Z proszkiem Vizir Alpejska Świeżość zapewnisz sobie oraz swoim domownikom długotrwały komfort. Dodatkowo, konserwujące właściwości proszku wydłużą także bezawaryjne funkcjonowanie Twojej pralki.


Instrukcja stosowania

Wsyp około 70 g proszku do szufladki i włącz pralkę. Zalecane jest wypełnianie pralki ubraniami tylko do połowy pojemności bębna.


Parametry

Pojemność:1,5 kg
Średnia liczba prań:20