• Vizir Color - Proszek do prania kolorowych ubrań - 1,5 kg - Higiena.NET

Vizir Color - Proszek do prania kolorowych ubrań - 1,5 kg

Kod towaru: CH/PR/VIZIR/1,5/KOLOR

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 21,40

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Procter & Gamble

Marka: Vizir

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Vizir Color - Proszek do prania kolorowych ubrań - 1,5 kg

Opis

Vizir Color - Proszek do prania kolorowych ubrań - 1,5 kg

Wyjątkowo skuteczny i niezwykle wydajny proszek do prania marki Vizir Color o doskonałych właściwościach czyszczących, który w ekonomiczny sposób przywróci Twoim tkaninom dawny, intensywny kolor. Skoncentrowana formuła środka wymaga użycia jedynie 70 g proszku, co gwarantuje wyraźne zwiększenie oszczędności i utrzymanie czystości ubrań w bardzo przystępnej cenie.

Proszek Vizir Color pozwoli Ci pozbyć się nawet najbardziej uciążliwych plam, w tym zabrudzeń z tłuszczu i krwi. Oferowany produkt to rozwiązanie zaprojektowane z myślą o bezpiecznym i skutecznym praniu wszystkich rodzajów tkanin z wyjątkiem wełny oraz naturalnego jedwabiu.

Vizir Color umożliwi Ci zadbanie o Twoje ubrania w sposób kompleksowy. Dzięki niemu nie tylko pozbędziesz się plam, ale także pomożesz zachować tkaninom przyjemną miękkość i usuniesz przykre zapachy, zastępując je świeżą wonią, która utrzyma się na ubraniach przez bardzo długi czas. Z proszkiem Vizir Color zapewnisz sobie oraz swoim domownikom długotrwały komfort. Dodatkowo, konserwujące właściwości proszku wydłużą także bezawaryjne funkcjonowanie Twojej pralki.


Instrukcja stosowania

Wsyp około 70 g proszku do szufladki i włącz pralkę. Zalecane jest wypełnianie pralki ubraniami tylko do połowy pojemności bębna.


Parametry

Pojemność:1,5 kg
Średnia liczba prań:20