• Voigt SMELPOL VC440 - Płyn do mycia i dezynfekcji powierzchni z neutralizatorem zapachów - 5 l - Higiena.NET

Voigt SMELPOL VC440 - Płyn do mycia i dezynfekcji powierzchni z neutralizatorem zapachów - 5 l

Kod towaru: VOIGT/VC-440

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 166,45

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Voigt

Marka: Voigt

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Voigt SMELPOL VC440 - Płyn do mycia i dezynfekcji powierzchni z neutralizatorem zapachów - 5 l

Opis

Voigt SMELPOL VC440 - Płyn do mycia i dezynfekcji powierzchni z neutralizatorem zapachów - 5 l

Wysokiej jakości płyn do mycia i dezynfekcji różnego rodzaju wodoodpornych powierzchni, w tym także mających bezpośredni kontakt z żywnością. Sprawdzi się doskonale w takich miejscach jak zakłady przetwórstwa żywności, sklepy spożywcze, restauracje czy hotele. Wykazuje skuteczne działanie bakterio oraz grzybobójcze i świetnie rozpuszcza związki siarkowodorowe w procesach gnilnych.

Oprócz silnego działania odkażającego, preparat Smelpol wyróżniają także doskonałe właściwości czyszczące. Dzięki niemu bez trudu pozbędziemy się tak uciążliwych zabrudzeń jak choćby zaschnięty tłuszcz, wosk czy pozostałości farb drukarskich. Przy jego pomocy sprzątanie zajmie nam znacznie mniej czasu i będzie po prostu łatwiejsze.

Dodatkowo, warto zaznaczyć, że środek Smelpol pozwoli nam skutecznie zneutralizować przykre zapachy i zastąpić je delikatną, cytrusową wonią. Za jego sprawą dopełnimy kompleksowego wrażenia wysokiego poziomu higieny. Nasze powierzchnie będą nie tylko czyste, wolne od szkodliwych drobnoustrojów, ale także świeże i pachnące.

Preparat Smelpol występuje w formie koncentratu, który należy rozpuszczać w wodzie. Dzięki temu nawet niewielka jego dawka pozwoli na umycie dużych powierzchni. Tak duża wydajność gwarantuje, że preparat wystarczy na długi czas i pozwoli nam zaoszczędzić pieniądze.


Zastosowanie

W przypadku dezynfekcji roztwór preparatu z wodą należy nanieśc na powierzchnie i po upływie odpowiedniego czasu spłukać wodą pitną.

  • Zakłady przemysłu spożywczego - 100 ml środka na 1 l wody
  • Toalety - 20 ml środka na 1 l wody
  • Oczyszczalnie ścieków - 10 ml środka na 1000 l wody
  • Kosze i pojemniki na odpady - 10 ml środka na 1 l wody


Parametry

Pojemność: 5 l