• Window Plus Ammonium - Płyn do mycia szyb i luster - 5 l - Higiena.NET

Window Plus Ammonium - Płyn do mycia szyb i luster - 5 l

Kod towaru: 002062

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 25,45

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Gold drop

Marka: Window

W magazynie: 17 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Window Plus Ammonium - Płyn do mycia szyb i luster - 5 l

Opis

Window Plus Ammonium - Płyn do mycia szyb i luster - 5 l

Dobrej jakości płyn do mycia szyb i luster, którego receptura została oparta o alkohol oraz amoniak. Odpowiednie stężenie i połączenie tych dwóch składników, sprawia, że formuła środka doskonale odrywa zabrudzenia od szkła, a przy tym jest delikatna dla powierzchni. Korzystanie z preparatu Window Plus gwarantuje nam efektywne i bezpieczne sprzątanie bez obaw o pozostawienie mikrozarysowań czy zacieków.

Kanister o pojemności 5 litrów stanowi niezwykle oszczędne rozwiązanie, które wyraźnie zmniejszy Twoje koszty, m.in. dostawy. Wystarczy jednorazowy zakup, by zabezpieczyć się na bardzo długi czas. Dzięki wielokrotnemu używaniu jednej butelki z atomizerem w znacznym stopniu ograniczamy ilość odpadów i po prostu płacimy mniej. Prezentowany środek sprawdzi się perfekcyjnie w każdym gospodarstwie domowym. Nadaje się świetnie do mycia szyb, luster, płytek ceramicznych czy stali nierdzewnej.

Dodatkowo, płyn do mycia okien i luster Window Plus pozostawia na umytej powierzchni przyjemny zapach, dzięki czemu nasze pomieszczenia pozostaną świeże przez długi czas.


Instrukcja stosowania

Przy użyciu spryskiwacza nanieś środek na żądaną powierzchnię i przetrzyj dokładnie ściereczką do sucha.


Parametry

Pojemność:5 l
Zapach:Świeży