• Window Plus Ammonium - Płyn do mycia szyb i luster - 750 ml - Higiena.NET

Window Plus Ammonium - Płyn do mycia szyb i luster - 750 ml

Kod towaru: 002079

Cena brutto 4,00

Producent: Gold drop

Marka: Window

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Window Plus Ammonium - Płyn do mycia szyb i luster - 750 ml

Opis

Window Plus Ammonium - Płyn do mycia szyb i luster - 750 ml

Dobrej jakości płyn do mycia szyb i luster, którego receptura została oparta o alkohol oraz amoniak. Odpowiednie stężenie i połączenie tych dwóch składników, sprawia, że formuła środka doskonale odrywa zabrudzenia od szkła, a przy tym jest delikatna dla powierzchni. Korzystanie z preparatu Window Plus gwarantuje nam efektywne i bezpieczne sprzątanie bez obaw o pozostawienie mikrozarysowań czy zacieków.

Łatwe i szybkie czyszczenie szyb przy użyciu Window Plus jest możliwe nie tylko dzięki świetnie skomponowanej recepturze, ale także wygodnej butelce. Ergonomiczna budowa z uchwytem na szyjce dostosowanym do kształtu dłoni wyraźnie zwiększa komfort pracy. Prezentowane opakowanie nie posiada spryskiwacza, stanowi zapas środka do użycia z już posiadanym spryskiwaczem - wystarczy umieścić go w butelce. Dzięki wielokrotnemu używaniu jednego atomizera w znacznym stopniu ograniczamy ilość odpadów i po prostu płacimy mniej. Prezentowany środek sprawdzi się perfekcyjnie w każdym gospodarstwie domowym. Nadaje się świetnie do mycia szyb, luster, płytek ceramicznych czy stali nierdzewnej.

Dodatkowo, płyn do mycia okien i luster Window Plus pozostawia na umytej powierzchni przyjemny zapach, dzięki czemu nasze pomieszczenia pozostaną świeże przez długi czas.


Instrukcja stosowania

Przy użyciu spryskiwacza nanieś środek na żądaną powierzchnię i przetrzyj dokładnie ściereczką do sucha.


Parametry

Pojemność:750 ml
Zapach:Świeży