WoodWick Core - Świeca zapachowa w słoiku, średnia, 100 h - Fireside

Kod towaru: 92106

Cena brutto 89,00

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Brak w magazynie
3 – 5 dni

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

Opis

WoodWick Core - Świeca zapachowa w słoiku, średnia, 100 h - Fireside

 

Fireside to mieszanka aromatów wetiweru, piżma i naturalnej woni ambry. Zapach świecy przywołuje na myśl pamiętne wieczory przy rozgrzewającym ogniu.

 

Świece zapachowe marki WoodWick charakteryzują się unikalną technologią drewnianego knota w kształcie plusa, który podczas palenia wydaje kojący dźwięk skwierczącego drewna, a jednocześnie szybciej uwalnia naturalne olejki aromatyczne zawarte w wosku. Dzięki wykorzystaniu naturalnego surowca knot pali się długo, równo i przede wszystkim czysto aż do 100 godzin. Świece WoodWick zyskują także na wykorzystanu naturalnego wosku z soi, który, w przeciwieństwie do wosku parafinowego, nie kopci się, a więc jest zdrowszy dla użytkownika i środowiska.

 

Seria WoodWick Core to najobszerniejsza rodzina zapachów, które w połączeniu ze stylowym wzornictwem szklanego słoja i drewnianego wieczka dają produkt o najwyższej jakości. Wieczko szczelnie chroni świecę przed osadzaniem się kurzu na tafli wosku, ale może być również wykorzystywane jako podstawa pod świecę, gdy chcemy umieścić ją na wrażliwej na wysokie temperatury powierzchni. Słój oklejony jest logiem marki, ale można je z łatwością zdjąć i zastąpić własnym oznaczeniem.

 

Pamiętaj o właściwych zasadach palenia świec:

  • Nigdy nie pozostawiaj zapalonej świecy bez nadzoru.
  • Świece pal każdorazowo przez 3-4 godziny, aby wypalić wosk do samych ścianek słoika i tym samym zapobiec tunelowaniu.
  • Przed zapaleniem świecy usuń nadmiar spalonego knota - zostaw jedynie 3-4 mm ponad taflę wosku.
  • Przed zapaleniem świecy oczyść taflę wosku z ewentualnego kurzu i innych zabrudzeń.

Stosowanie się do powyższych zaleceń pozwoli na delektowanie się wspaniałymi zapachami świec przez cały okres palenia przewidziany przez producenta.

 

Parametry:

 

Zapach: Fireplace

Czas palenia: 100 godzin

Wysokość świecy: 11,5 cm

Waga: 283 g

Kolor: szary

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!