WoodWick Gallerie - Świeca zapachowa w puszce, 60 h - Coral Berry Mimosa

Kod towaru: 77652

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 85,00

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

Opis

WoodWick Gallerie - Świeca zapachowa w puszce, 60 h - Coral Berry Mimosa

 

Coral Berry Mimosa upaja wspaniałym zapachem koktajlu na bazie wody kokosowej z dodatkiem bananów i ananasów. Całość uzupełniona jest przez charakteryztyczne nuty piżma i drzewa sandałowego.

 

Świece zapachowe marki WoodWick charakteryzują się unikalną technologią drewnianego knota w kształcie plusa, który podczas palenia wydaje kojący dźwięk skwierczącego drewna, a jednocześnie szybciej uwalnia naturalne olejki aromatyczne zawarte w wosku. Dzięki wykorzystaniu naturalnego surowca knot pali się długo, równo i przede wszystkim czysto aż do 60 godzin. Świece WoodWick zyskują także na wykorzystanu naturalnego wosku z soi, który, w przeciwieństwie do wosku parafinowego, nie kopci się, a więc jest zdrowszy dla użytkownika i środowiska.

 

Kolekcja WoodWick Gallerie to niezwykle wonne świece w bogato zdobionych metalowych puszkach. Seria inspirowana jest nowoczesnym designem, a każda puszka wprowadza do pomieszczenia nowy wymiar zapachu stanowiąc jednocześnie unikatowy element wystroju wnętrz. Wieczko pozwala utrzymać świecę z dala od kurzu i zabrudzeń, gdy nie jest ona używana. Świeczka może być palona na każdej powierzchni, ponieważ nie nagrzewa się od spodu.

 

Pamiętaj o właściwych zasadach palenia świec:

  • Nigdy nie pozostawiaj zapalonej świecy bez nadzoru.
  • Świece pal każdorazowo przez 3-4 godziny, aby wypalić wosk do samych ścianek puszki i tym samym zapobiec tunelowaniu.
  • Przed zapaleniem świecy usuń nadmiar spalonego knota - zostaw jedynie 3-4 mm ponad taflę wosku.
  • Przed zapaleniem świecy oczyść taflę wosku z ewentualnego kurzu i innych zabrudzeń.

Stosowanie się do powyższych zaleceń pozwoli na delektowanie się wspaniałymi zapachami świec przez cały okres palenia przewidziany przez producenta.

 

Parametry:

 

Zapach: Coral Berry Mimosa

Czas palenia: 60 godzin

Wysokość świecy: 9 cm

Waga: 241 g

Kolor: wosk żółty

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!