WoodWick Trilogy - Świeca zapachowa w słoiku, średnia, 100 h - After Sunset

Kod towaru: 92953

Cena brutto 90,00

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

Opis

WoodWick Trilogy - Świeca zapachowa w słoiku, średnia, 100 h - After Sunset

 

  1. Birchwood uspokaja aromatycznymi zapachami brzozy i drzewa różanego z nutą ambry oraz świeżością zielonych traw.

 

  1. Havana Nights jest oknem na kubański świat i wszystkie jego wspaniałe aromaty. Dzięki tej świeczce doświadczysz zapachu liści tytoniu wykorzystywanych do skręcania oryginalnych kubańskich cygar, a także nuty czarnej orchidei i odświeżającej limonki.

 

  1. Vineyard Nights to zapach na podstawie czerwonego wina z aromatami śliwkowymi i figowymi, a wszystko to podkreślone charakterystyczną nutą piżma.

 

Świece zapachowe marki WoodWick charakteryzują się unikalną technologią drewnianego knota w kształcie plusa, który podczas palenia wydaje kojący dźwięk skwierczącego drewna, a jednocześnie szybciej uwalnia naturalne olejki aromatyczne zawarte w wosku. Dzięki wykorzystaniu naturalnego surowca knot pali się długo, równo i przede wszystkim czysto aż do 100 godzin. Świece WoodWick zyskują także na wykorzystanu naturalnego wosku z soi, który, w przeciwieństwie do wosku parafinowego, nie kopci się, a więc jest zdrowszy dla użytkownika i środowiska.

 

Seria WoodWick Trilogy to produkty, które pozwalają cieszyć się trzema harmonijnie dobranymi zapachami w jednej świeczce. Z biegiem czasu kolorowy wosk topnieje uwalniając przy tym nowe aromaty. W połączeniu ze stylowym wzornictwem szklanego słoja i drewnianego wieczka świeczki z serii Trylogy obok wspaniałego zapachu stanowią również unikatowy element wystroju wnętrz. Wieczko szczelnie chroni świecę przed osadzaniem się kurzu na tafli wosku, ale może być również wykorzystywane jako podstawa pod świecę, gdy chcemy umieścić ją na wrażliwej na wysokie temperatury powierzchni. Słój oklejony jest logiem marki, ale można je z łatwością zdjąć i zastąpić własnym oznaczeniem.

 

Pamiętaj o właściwych zasadach palenia świec:

  • Nigdy nie pozostawiaj zapalonej świecy bez nadzoru.
  • Świece pal każdorazowo przez 3-4 godziny, aby wypalić wosk do samych ścianek słoika i tym samym zapobiec tunelowaniu.
  • Przed zapaleniem świecy usuń nadmiar spalonego knota - zostaw jedynie 3-4 mm ponad taflę wosku.
  • Przed zapaleniem świecy oczyść taflę wosku z ewentualnego kurzu i innych zabrudzeń.

Stosowanie się do powyższych zaleceń pozwoli na delektowanie się wspaniałymi zapachami świec przez cały okres palenia przewidziany przez producenta.

 

Parametry:

 

Zapach: After Sunset

Czas palenia: 100 godzin

Wysokość świecy: 11,5 cm

Waga: 283 g

Kolor: biały - turkusowy - fioletowy

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!