• WoodWick Trilogy - Świeca zapachowa w słoiku, średnia, 100 h - Fruit Temptation - Higiena.NET

WoodWick Trilogy - Świeca zapachowa w słoiku, średnia, 100 h - Fruit Temptation

Kod towaru: 92908

Cena brutto 90,00

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Brak w magazynie
3 – 5 dni

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • WoodWick Trilogy - Świeca zapachowa w słoiku, średnia, 100 h - Fruit Temptation

Opis

WoodWick Trilogy - Świeca zapachowa w słoiku, średnia, 100 h - Fruit Temptation

 

  1. Currant to niesamowita kompozycja słodkich porzeczek i mandarynek, które w połączeniu uderzają letnim powiewem świeżości.

 

  1. Ambrosia wytwarza woń orzeźwiającego napoju z mieszanki pomarańczy, mandarynek czerwonych wiśni i soczystego ananasa, a wszystko to z dodatkiem bitej śmietany.

 

  1. Sugared Berries przypomina owocowy deser z leśnych jagód wymieszanych z jabłkiem i ziarenkami granatu. Całość podkreślona jest dodatkiem słodyczy i startą skórką pomarańczową.

 

Świece zapachowe marki WoodWick charakteryzują się unikalną technologią drewnianego knota w kształcie plusa, który podczas palenia wydaje kojący dźwięk skwierczącego drewna, a jednocześnie szybciej uwalnia naturalne olejki aromatyczne zawarte w wosku. Dzięki wykorzystaniu naturalnego surowca knot pali się długo, równo i przede wszystkim czysto aż do 100 godzin. Świece WoodWick zyskują także na wykorzystanu naturalnego wosku z soi, który, w przeciwieństwie do wosku parafinowego, nie kopci się, a więc jest zdrowszy dla użytkownika i środowiska.

 

Seria WoodWick Trilogy to produkty, które pozwalają cieszyć się trzema harmonijnie dobranymi zapachami w jednej świeczce. Z biegiem czasu kolorowy wosk topnieje uwalniając przy tym nowe aromaty. W połączeniu ze stylowym wzornictwem szklanego słoja i drewnianego wieczka świeczki z serii Trylogy obok wspaniałego zapachu stanowią również unikatowy element wystroju wnętrz. Wieczko szczelnie chroni świecę przed osadzaniem się kurzu na tafli wosku, ale może być również wykorzystywane jako podstawa pod świecę, gdy chcemy umieścić ją na wrażliwej na wysokie temperatury powierzchni. Słój oklejony jest logiem marki, ale można je z łatwością zdjąć i zastąpić własnym oznaczeniem.

 

Pamiętaj o właściwych zasadach palenia świec:

  • Nigdy nie pozostawiaj zapalonej świecy bez nadzoru.
  • Świece pal każdorazowo przez 3-4 godziny, aby wypalić wosk do samych ścianek słoika i tym samym zapobiec tunelowaniu.
  • Przed zapaleniem świecy usuń nadmiar spalonego knota - zostaw jedynie 3-4 mm ponad taflę wosku.
  • Przed zapaleniem świecy oczyść taflę wosku z ewentualnego kurzu i innych zabrudzeń.

Stosowanie się do powyższych zaleceń pozwoli na delektowanie się wspaniałymi zapachami świec przez cały okres palenia przewidziany przez producenta.

 

Parametry:

 

Zapach: Fruit Temptation

Czas palenia: 100 godzin

Wysokość świecy: 11,5 cm

Waga: 283 g

Kolor: różowy - malinowy - czerwony

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!