• WoodWick Trilogy - Świeca zapachowa w słoiku, średnia, 100 h - Beachfront Cottage - Higiena.NET

WoodWick Trilogy - Świeca zapachowa w słoiku, średnia, 100 h - Beachfront Cottage

Kod towaru: 92954

Cena brutto 90,00

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Brak w magazynie
3 – 5 dni

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • WoodWick Trilogy - Świeca zapachowa w słoiku, średnia, 100 h - Beachfront Cottage

Opis

WoodWick Trilogy - Świeca zapachowa w słoiku, średnia, 100 h - Beachfront Cottage

 

  1. Soft Chambray tworzy w pomieszczeniu relaksującą atmosferę. Zapach płatków róży i jaśminu rozsypanych na świeżej lnianej tkaninie.

 

  1. At the Beach to zapach przenoszący zmysły na tropikalną plażę, dzięki wyczuwalnym aromatom cytrusów, lekkiej bryzy i kokosa.

 

  1. Tropical Oasis odzwierciedla woń turkusowej wody, szerokiej piaszczystej plaży, tropikalnych owoców i świeżego kokosa.

 

Świece zapachowe marki WoodWick charakteryzują się unikalną technologią drewnianego knota w kształcie plusa, który podczas palenia wydaje kojący dźwięk skwierczącego drewna, a jednocześnie szybciej uwalnia naturalne olejki aromatyczne zawarte w wosku. Dzięki wykorzystaniu naturalnego surowca knot pali się długo, równo i przede wszystkim czysto aż do 100 godzin. Świece WoodWick zyskują także na wykorzystanu naturalnego wosku z soi, który, w przeciwieństwie do wosku parafinowego, nie kopci się, a więc jest zdrowszy dla użytkownika i środowiska.

 

Seria WoodWick Trilogy to produkty, które pozwalają cieszyć się trzema harmonijnie dobranymi zapachami w jednej świeczce. Z biegiem czasu kolorowy wosk topnieje uwalniając przy tym nowe aromaty. W połączeniu ze stylowym wzornictwem szklanego słoja i drewnianego wieczka świeczki z serii Trylogy obok wspaniałego zapachu stanowią również unikatowy element wystroju wnętrz. Wieczko szczelnie chroni świecę przed osadzaniem się kurzu na tafli wosku, ale może być również wykorzystywane jako podstawa pod świecę, gdy chcemy umieścić ją na wrażliwej na wysokie temperatury powierzchni. Słój oklejony jest logiem marki, ale można je z łatwością zdjąć i zastąpić własnym oznaczeniem.

 

Pamiętaj o właściwych zasadach palenia świec:

  • Nigdy nie pozostawiaj zapalonej świecy bez nadzoru.
  • Świece pal każdorazowo przez 3-4 godziny, aby wypalić wosk do samych ścianek słoika i tym samym zapobiec tunelowaniu.
  • Przed zapaleniem świecy usuń nadmiar spalonego knota - zostaw jedynie 3-4 mm ponad taflę wosku.
  • Przed zapaleniem świecy oczyść taflę wosku z ewentualnego kurzu i innych zabrudzeń.

Stosowanie się do powyższych zaleceń pozwoli na delektowanie się wspaniałymi zapachami świec przez cały okres palenia przewidziany przez producenta.

 

Parametry:

 

Zapach: Beachfront Cottage

Czas palenia: 100 godzin

Wysokość świecy: 11,5 cm

Waga: 283 g

Kolor: biały - błękitny - niebieski

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!