• Yope – Naturalne mydło dla dzieci, 400 ml – Jaśmin - Higiena.NET

Yope – Naturalne mydło dla dzieci, 400 ml – Jaśmin

Kod towaru: 565346

Cena brutto 16,25

Ilość:

Producent: YOPE

Marka: YOPE

Średnio w magazynie
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Yope – Naturalne mydło dla dzieci, 400 ml – Jaśmin

Opis

Yope – Naturalne mydło dla dzieci, 400 ml – Jaśmin

Bardzo delikatne mydło w płynie marki Yope, skomponowane przede wszystkim z myślą o potrzebach najmłodszych, których chęć odkrywania świata wiąże się czasem z wystawieniem na działanie szkodliwych bakterii.

W trosce właśnie o ich dobro, receptura mydła oparta została o możliwie najłagodniejsze składniki myjące, których zastosowanie przekłada się wyraźnie na zmniejszenie ryzyka wystąpienia podrażnień. Dodatkowo, ekstrakt z kwiatów jaśminu wpływa na wzmocnienie właściwości nawilżających i zmiękczających preparatu Yope, dzięki czemu dłonie Twojego dziecka pozostaną jedwabiście gładkie i miękkie, zapewniając utrzymujące się przez długi czas uczucie komfortu.

Naturalne mydło Yope sprawdzi się perfekcyjnie po spacerze, skończonej zabawie, czy gdy nasze dziecko wróci z przedszkola. Stanowi wyraz troski o bezpieczeństwo najmłodszych i pomaga zadbać o ich zdrowie w przyjemny dla nich samych sposób.

Preparat nie tylko działa przeciwzapalnie, ale także wspiera regenerację naskórka już po wystąpieniu podrażnień. Zawarty w preparacie naturalny miąższ z liści aloesu bardzo skutecznie łagodzi i koi skórę dłoni, gwarantując przyjemne uczucie odświeżenia.


Nuta Zapachowa

Proponowany produkt wyróżnia także skomponowany z myślą o najmłodszych delikatnie słodki aromat jaśminu, który sprawi, że dzieci znacznie chętniej sięgną po mydło Yope. Kwiatowe nuty przywiodą wspomnienie spaceru kwitnącym, zielonym parkiem i wywołają uśmiech na twarzy dziecka.


Zastosowanie

Niewielką ilość mydła nanieść na zwilżone dłonie za pomocą praktycznej i bardzo wygodnej pompki. Rozprowadzić dokładnie na całej powierzchni dłoni, a następnie umyć i spłukać czystą wodą.


Parametry

Pojemność:400 ml
Zapach: Jaśmin