• Yope – Naturalny płyn do mycia szyb i luster – 750 ml - Higiena.NET

Yope – Naturalny płyn do mycia szyb i luster – 750 ml

Kod towaru: 370104

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 10,15

Ilość:

Producent: YOPE

Marka: YOPE

W magazynie: 25 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

5 Średnia ocena: 5 / Ilość opinii: 1
  • Yope – Naturalny płyn do mycia szyb i luster – 750 ml

Opis

Yope – Naturalny płyn do mycia szyb i luster – 750 ml

Naturalny płyn do mycia różnego rodzaju szklanych powierzchni, który pomoże Ci zapomnieć o podrażnionych i zniszczonych dłoniach po skończonej pracy. Naturalne składniki myjące błyskawicznie usuną zabrudzenia i nie pozostawią smug, a delikatne ekstrakty roślinne zabezpieczą Twoją skórę i zminimalizują ryzyko wystąpienia stanów zapalnych.

Produkt jest idealny dla osób poszukujących preparatów wolnych od szkodliwych substancji chemicznych, takich jak wybielacze optyczne. Aż 90% składu płynu to biodegradowalne substancje pochodzenia roślinnego. Produkt Yope to ekologiczne rozwiązanie potwierdzone certyfikatem Ecolabel.

Płyn nadaje się do czyszczenia wielu rodzajów szklanych powierzchni m.in. luster, szyb, stołów czy lad chłodniczych. Środek bez trudu rozpuści nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia np. zacieki z kamienia i stanowi nieocenioną pomoc w codziennych obowiązkach.

Dodatkowo, praktyczna butelka z aplikatorem w spray’u wyraźnie ułatwi dozowanie i zwiększy wydajność płynu oraz pozwoli dotrzeć nawet w trudno dostępne miejsca.


Zastosowanie

Niewielką ilość płynu rozpyl na czyszczonej powierzchni. Tak spryskany fragment należy wyczyścić np. przy użyciu ściereczki z mikrofibry i wytrzeć do sucha. Polecane jest korzystanie z ochrony oczu i dłoni.


Parametry

Pojemność:750 ml
Zapach:Neutralny

Dokumenty

Opinie

  • Zebra

    Produkt jak reklamowany, nie zostawia smug i jest wydajny.